Yeni eve taşınırken alınacak tedbirler vardır. Bu tedbirler nelerdir? Size bu içeriğimizde ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Ev taşımacılığında dikkat etmeniz gerekenleri sıralayacağız.

Eski evden yeni eve taşınırken yeni evin birçok bölümüne dikkat etmeliyiz. Evin içine gelen eşyaların yerleşimi düzeni kurulumu çok önemlidir.

Yeni bir eve taşınırken tüm tadilat bitmiştir. Boya, Kapı, tesisat, parke kısacası ev oturulacak pozisyondadır.

Yeni Eve Taşınırken Alınacak Tedbirler

Yeni Eve Taşınırken Dikkat Etmemiz Gerekenler
Yeni Eve Taşınırken Dikkat Etmemiz Gerekenler
  • Parkelere çizilmemesi için dikkat etmelisiniz
  • Eşya taşırken duvarlara zarar vermemeye özen göstermelisiniz
  • Tesisat bağlantısı yaparken bağlantı boruları iyi bir şekilde bağlanmalıdır
  • Eşya taşırken kapılara dikkat etmelisiniz

Genellikle en çok karşılaşılan sorunlardan biridir. Yeni eve eşya taşınırken bazı nakliye firmaları dikkatsizlik sonucunda hasarlar çizilmeler söz konusu olabilir. Müşterilerin en can alıcı noktaları diyebiliriz.

Gerçi herkes bu durumda dikkatli olunmasını ister. Nakliyat şirketlerinin eski eve verecekleri ufak tefek zararlar göz ardı edilebilir. Ama yeni eve taşınırken çok dikkatli olmalıdır.

Ev Taşımada Duvarlara dikkat etmeliyiz: her yeni evde olduğu gibi duvarlar yeni boyanmıştır. Ev taşımacılığında tekrardan sonradan duvar boyanmaz. Bu hem müşteri açısından zaman kaybı hem de nakliyeci açısında maddi kayıp olur.

Ev Taşımada Parkelere Dikkat Etmeliyiz: Parkelere çok dikkat etmek gerekiyor. Eşyaları indirirken çekerken çok dikkatli olmalıyız. Genellikle; mobilyaların ayaklarında keçe olması gerekiyor. Ve nakliye firmasının personelleri de mobilyaları çekmeden kaldırarak yerine ulaştırması gerekiyor.

Ev Taşımada Tesisat Bağlantıları İyi Yapılmalıdır: Tesisat kısmı çok önemlidir. En ufak dediğimiz bir contanın olmaması bile çamaşır ve bulaşık makinasının hortumundan evin içine su sızması demektir. Bu çok kötü bir durum olur.

Ev Taşımada Yeni Evin Kapılarına Dikkat: ev taşımacılığında kapılara gelecek zararlar nakliyat firmasına pahalıya mal olabilir. Çünkü; bir kapının çizilmesi demek o kapının rütuş yada değişmesi demektedir. Bu konuda kapılar gerekirse baloncuklu malzemelerle kaplanması gerekiyor.

ev tasima dikkat
Ev Taşımacılığında Dikkat Etmeliyiz

Evinizin İçinde Tedbir Almadan Taşıtma Yapmayınız.

Evinizin içinde saydığımız şeylere tedbir almadan taşımacılık hizmetini başlatmayın. Sonradan oluşabilecek tüm hasarların önüne geçmiş olacaksınız. Bu konuda Çolakoğulları nakliyat şirketi büyük önlemler almıştır. İnstagram sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Profesyonel Ev Taşıma Yöntemleri

Yukarıda bahsettiğimiz hususlar profesyonel ev taşıma yöntemleri olarak geçmektedir. Profesyonel bir nakliyat şirketi bu durumlara karşı her zaman tedbirli olmak zorundadır. Müşteri tarafından ikaz edilmesine gerek kalmaması gerekiyor. Profesyonel evden eve nakliyat sayfamızda da bu süreçler anlatılmaktadır.

Site Haritası