Ev taşıma stresli bir süreçtir. Eşyaların paketlenmesi, toplanması, zarar görmeden taşınması ve tekrar kullanılması pek çok risk barındırmaktadır. Kısa mesafelerde bile ev taşıma işi oldukça zordur. Günümüzde ise insanlar artık başka ülkelere taşınmaya başladılar. Bu da ev taşıma işini daha da zor hale getirmektedir. Bu sebeple ev taşıma şirketleri artık sadece şehirlerarası değil uluslararası eşya taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Bu durum tecrübesi yetersiz ya da uluslararası prosedürlere hâkim olmayan firmalar için adeta bir işkence olabilir. Bu da zaten stresli olan uluslararası eşya transferi işini daha da problemli hale getirir. Bu nedenle uluslararası evden eve nakliyat işiniz için uluslararası ev taşıma şirketleri arasından iyi bir seçim yapmalısınız.

Çolakoğulları Uluslararası Evden Eve Nakliyat

uluslararası eşya taşımacılığı

Uluslararası eşya transferi, oldukça zor ve uzman bilgisi gerektiren bir konudur. Çünkü bu süreç sadece eşyaların toplanması ve diğer eve bırakılması ile bitmez. Her bir ülkenin farklı taşıma prosedürleri vardır. Bazı eşyalar, bazı ülkelerde yasak bile olabilir. Siz, zaten yurt dışına taşınacağınız için yeterince stresli olacaksınız. Bu yüzden uluslararası eşya taşımacılığı gibi karmaşık ve zorlu bir işi uzmanlara teslim etmenizde fayda var.

Çolakoğulları uluslararası ev taşımacılığı işini son derece titizlikle ve 50 yılı aşkın sektör tecrübesiyle kolayca yapmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışı, uzman ekibi ve kaliteli araçları ile Çolakoğulları uluslararası ev taşıma şirketleri arasında en önde gelen firmalardan birisidir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Pek çok nakliyat firması sadece şehirlerarası evden eve nakliyat yapmaktadır. Uluslararası nakliyat şirketleri ise farklı prosedürlere hâkim olmalıdır. Bir ülkeden başka bir ülkeye eşya taşımak birçok farklı alanda profesyonel iş birliği gerektirir. En iyi ev taşıma şirketleri, bu iş birliğini sağlayabilen ve kaliteli hizmet veren firmalardır.

uluslararası eşya taşımacılığı, Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Başka bir ülkeye nakliyat yaparken dikkate alınması gereken bazı önemli konular bulunmaktadır:

  • Profesyonel bir ekiple çalışmak

Uluslararası evden eve nakliyat yaparken iyi bir ekip seçin. Daha önce bu işi yapmış tecrübeli bir ekip, işleri oldukça kolaylaştırır.

  • Resmi prosedürlere hâkim olmak

Her ülkenin kendi taşınma, ev tutma ve eşya depolama kriterleri bulunmaktadır. Uluslararası eşya transferi yaparken gidilecek ülkenin resmi prosedürlerine hâkim olan bir firma ile çalışın.

  • Zamanlama ve koordinasyonu doğru yapabilmek

Siz evinize taşındıktan 15 gün sonra eşyalarınızın gelmesini istemezsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat yaparken mesafe ve zaman uzadıkça, koordinasyon sağlamak zorlaşır. En iyi uluslararası nakliyat şirketleri bu koordinasyonu doğru yapabilen şirketlerdir. Çolakoğulları, yarım asrı aşkın tecrübesi ile uluslararası eşya taşımacılığı alanında sektörde lider konumda bulunmaktadır.

  • Eşya paketleme işini doğru yapmak

Ev taşıma sırasında eşyaları doğru paketlemek hayati öneme sahiptir. Uluslararası eşya taşımacılığı sırasında, eşyalar çok uzun süre kapalı ortamda kalır ve daha fazla hareket eder. Bu durum eşyaların zarar görme ihtimalini artırır. Bu nedenle, uluslararası evden eve nakliyat öncesi eşyalarınızı çok iyi paketleyin. Çolakoğulları, mesafe, nem, sıcaklık, basınç gibi pek çok faktörü göz önüne alarak eşya paketleme işini yapar.

Çolakoğulları, uzman kadrosu, resmi prosedürlere uygun ekipmanları ve 50 yılı aşkın tecrübesi ile uluslararası evden eve nakliyat konusunda lider bir firmadır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen taşıma firması; Çolakoğulları!

Sık Sorulan Sorular

Uluslararası evden eve nakliyat nedir?

İnsanların farklı sebepler ile eşyalarını başka bir ülkeye taşımalarına verilen isimdir.

Uluslararası nakliye ne demek?

Bir ülkeden başka bir ülkeye her türlü malzeme ve eşya taşıma yapılmasıdır.

Uluslararası eşya taşımacılığı nedir?

Ev, ofis eşyaları ya da farklı eşyaların bir ülkeden başka bir ülkeye götürülmesidir.

Uluslararası ev taşıma fiyatları nedir?

Fiyatlar mesafeye, eşya miktarına, zamana ve başka faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Net bir fiyat almak için nakliye firmaları ile iletişime geçmeniz gerekir. Fiyat teklifi almak için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası ev taşıma ücreti nasıl hesaplanır?

Bu ücretler genellikle taşınan eşyanın cinsi üzerinden m3 hesaplaması yaparak bulunur.

Yurt dışına nasıl eşya gönderilir?

Başka ülkelere eşya göndermek için kargo ya da uluslararası nakliyat firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Ülke dışına eşya gönderirken aşağıdaki belgeler gereklidir:

– Eşya listesi
– Pasaport ve kimlik fotokopisi
– Gümrükleme vekaletnamesi
– Konşimento Belgesi (Kargo için)

Bunların dışında ek belgeler de gerekebilir. Bu konuda bilgiyi kargonuzdan ya da nakliyat firmanızdan alabilirsiniz.

Esya Depolama 9

Uluslararası Nakliyat Şirketleri

Ev taşıma işi ile uğraşan nakliyat şirketleri genelde şehirlerarası nakliyat yapar. Uluslararası nakliyat şirketleri ise, eşya taşıma işini ülkeler arası yapmaktadır. Bu nedenle bu şirketler, çok daha dikkatli, titiz ve organize şekilde çalışır.

Çolakoğulları, ülkemizde uluslararası nakliyat şirketleri arasında ön plana çıkan önemli bir firmadır. Çolakoğulları, ülkemizden dünyanın her yerine uluslararası eşya taşımacılığı yapmaktadır. Türkiye’den Yunanistan’a, Gürcistan’a, İran’a eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bunlara ek olarak Çolakoğulları, Türkiye’den ABD’ye eşya taşıma işi yapan ender firmalardan birisidir.

Neden Çolakoğulları?

Uluslararası Evden Eve Nakliyat✅Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri
✅K3 Yetki Belgesi 2022✅Uygun Ev Taşıma Fiyatları
Uluslararası Ofis Taşıma Şirketi✅Eşya Depolama Hizmetleri
✅1956’dan Beri Ev ve Ofis Taşımacılığı  ✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesi

Başka bir ülkeye taşınmak zaten yeterince streslidir. Başka bir ülkeye eşya taşımak ise fazladan stres getirir. Bu sebeple, uluslararası ev taşıma işi için uzman bir firma seçmeniz gerekir.

Çolakoğulları, ülkemizde bu alanda yüksek kaliteli hizmet vermesi ile en ön planda olan firmalardan birisidir. Çolakoğulları, tüm eşya taşıma ve depolama işlerinizde güvenilir hizmet sunar.

Hemen bize ulaşın; tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi edinin.

Çolakoğulları Facebook
Çolakoğulları Instagram
Site Haritası