Ev taşımacılığında eşya toplama işlemleri herkes için zahmetlidir. Bu yüzden araştırma yaparken tüm eşyaları toplama hizmeti veren nakliyat firmaları aranır. Sektör içerisinde bu hizmeti sunan firmalar vardır. Bazı firmalar sadece taşımacılık yapar. Bazı firmalar komple cam, giyim ve diğer büyük eşyaların söküm paketleme ve taşımacılığını yapar. Aynı zamanda yerleştirmesini bile yaparlar

evden eve nakliyat paketleme toplama
Evden Eve Nakliyat Paketleme

Ev Taşımacılığında Hangi Eşyalar Toplanır

Ev taşımacılığı zamanı geldiğinde insanlar genellikle iki tür hizmet arasında kalır

1- Cam giyim eşyaların toplamasını müşteri kendisi yapar

Müşteriler çoğu zaman cam ve giyim eşyalarını kendi imkanları ile toplamaktadır. Bu işlem evden eve nakliyat hizmetinin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Çünkü; nakliyat firması sadece büyük eşyalara odaklanır.

2- Cam giyim eşyaların toplamasını nakliyat firması yapar

Müşterilerin bazıları hiç bir şeye dokunmak istemez. Bu yüzden nakliyat firması ile anlaşırken firmadan tüm ürünlerin paketlemesini talep edebilirler. Nakliyat firması da bu ürünlerin paketlenmesi için gerekli koli, beyaz kağıt ve bant organizasyonunu yapar. Bu şekilde paketleme işlemlerini yaparlar. Bu hizmet evden eve nakliye hizmetini biraz geciktirir.

Ev Taşımacılığında Hangi Hizmetler Verilmektedir?

  • Cam eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi ve yeni yerde yerleştirilmesi
  • Askılı elbiselerin paketlenmesi ve tekrardan askılıklara asılması
  • Mobilyaların sökülmesi, paketlenmesi ve yeni yerde yerleştirilmesi
  • Beyaz eşyaların sökülmesi ve yeni yerde yerleştirilmesi
  • Avizelerin sökülmesi ve yeni yerde montaj işlemleri

A’dan Z’e Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

A’dan Z’e dediğimiz tüm hizmeti veren nakliyat firması demektir. Müşteri sadece ayakkabısını alıp tüm süreci nakliyat firmasına devir edebilir. Nakliyat firması tüm ürünleri ayrıntılı bir şekilde paketler taşır ve yeni yerde kurup yerleştirir. Müşterinin istediği hizmetlerden biridir. Bu hizmetin maliyeti diğer taşıma maliyetlerine göre pahalıdır. Ama bazı müşteriler pahalı olmasına rağmen bu hizmeti isteyebilirler. Özellikle karı koca birlikte çalıştıklarında zaman bulamadıkları için bunu nakliyat firmasından talep edebilirler.

ev nakliyesinde paketleme tasimacilik
Ev Nakliyesinde Paketleme ve Taşımacılık

İstanbul’da Ev Taşımacılığında Eşya Toplama Şirketleri

İstanbul bölgesinde bu hizmeti sunan firma sayısı çoktur. Neredeyse herkes bu hizmeti vermektedir. Profesyonel ekipler tarafından herşey sistemli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Nakliyat bünyesinde profesyonel ekiplerle her şey nizami bir şekilde paketleniyor. Ve daha sonra yeni adreste kurulup yerleştiriliyor.

Ev taşımacılığı hizmetlerimizde diğer paketleme işlemlerinin nasıl yapıldığını incelemek isterseniz Paketleme linkimize giriş yapabilirsiniz. Ayrıca İnstagram hesabımız üzerinden de firmamızın yapmış olduğu çekimleri görebilirsiniz.

Site Haritası