Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fenerbahçe ev taşıma şirketleri arasında seçim yapmak için araştırma yaparken sizde göreceksiniz ki her ihtiyacınızı karşılamak için en doğru firma Çolakoğulları Nakliyat firmasıdır.

FENERBAHÇE Nakliyat Şirketleri

Nakliye alanında uzman firmamızın bu alanda 64 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. Geçen yıllarda kendisini sadece başladığı alanda geliştirmekle kalmamış bir çok alanda da sektörüne rehberlik eden bir duruma gelmiştir. Ekspertiz, sigortalama, depo hizmetleri, evden eve nakliyat, şehirler arası taşıma ve uluslararası taşımacılığı da yetenek portföyüne ekleyerek gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir. Bu gelişmeler sadece kağıt üzerinde birer yaparız ile sınırlı kalmayarak gerekli maddi, teknolojik ve personel alanında da desteklenmektedir. 

Mevcut personelimize gerek mesleki alanda gerekse müşteriler ile olan iletişim alanında sürekli eğitimler verilmektedir. Böylece şirket olarak gelişirken personelimizi de geliştirerek kendimizi daha ileriye taşıyoruz.  Değişen ve ilerleyen teknolojiyi şirketimize entegre ederken; çalışanlarımızı da bu alanda yönlendirerek en yüksek verimi almak ve en iyi hizmeti sağlamak için canla başa çalışıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz, alanında uzman kişi veya kişilerce bir mala değer biçilmesi hizmetidir. Ağırlıklı olarak otomobil ve gayrimenkul gibi büyük sektörlerde sıklıkla kullanılır. Bu hizmetin nakliye sektöründeki yeri ise şu şekildedir:

Telefon ile bize ulaşıp randevu talebi oluşturduktan sonra bilirkişi olarak nitelendirdiğimiz elemanlarımız tarafından ziyaret edilirsiniz.  Bu ekip eşyalarınızı, taşınacak evinizi, taşıma koşullarını ve çevreyi inceler.

Bu durumun sonucu olarak müşteri açısından fiyat ve süre bildirimi olarak sizlere dönüş yapar. Varsa ilgi alanda tüm sorularınızı cevaplayarak sizlere yardımcı olur. Firmamıza ise; taşınacak eşya ile ilgili gerekli araç ve ekipman bilgilerini iletmektedirler. Bu sayede iş planlaması kolaylaşır ve sizlere verdiğimiz hizmeti gerçekçi verilere dayanarak görüşebiliriz.  Ekspertiz hizmeti Çolakoğulları Nakliyat firmasında ücretsiz olup, olmazsa olmazlarımız arasındadır. Kabaca tabir edilir ise iki taraf içinde bir ön çalışma niteliği taşır. 

Fenerbahçe Evden Eve Nakliye
Fenerbahçe Nakliyat Hizmetleri

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmetini verirken sadece nakliye değil paketleme hizmetimiz ile de sizlerin işini kolaylaştırıyoruz.  Kullandığımız son derece kaliteli malzemeler ile eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Herkese aynı olarak standart paketleme hizmetleri değil yüksek kaliteyi standartlaştırdığımız size özel paketleme işlemi sunuyoruz.

Öncesinde vermiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetinin ışığında eşyalarınızın ihtiyaçlarına uygun planlamalar yapıyoruz. Bu planlara dayanarak uygun paketleme malzemelerini temin ederek yeteri kadar personel ile işleme başlıyoruz. Sökülebilir eşyaları uygun parçalara ayırıp ayrıntılı etiketleme işlemini tamamlıyoruz. Teknolojik ve hassas eşyalarınızı uygun kategorilere ayırarak güvence altına alıyoruz. Taşıma ve yerleştirme esnasında da bir sorun ile karşılaşılmayacağını garantiliyoruz. 

Verdiğimiz tüm bu hizmetler neticesinde; evden eve nakliyat şirketleri arasında kalitemiz ile en üst sıraya yerleşerek memnun müşterimiz arasına  sizleri de katmak için buradayız. Firmamızı instagram sayfasından da takip edebilirsiniz.

Site Haritası