Ev taşımada Coronavirüs tedbirleri nelerdir? sorunu sıkça müşterilerimizden duymaktayız. Çok sorulan bu soru hakkında müşterilerimizi bilinçlendirmek ve firmamızın aldığı önlemleri anlatmak adına bu yazıyı hazırlamaya karar verdik.

Evden Eve Nakliye Coronavirüs Tedbirleri
Evden Eve Nakliyat Coronavirüs Tedbirleri

Evden Eve Nakliyatta Virüs Tedbirleri

Aralık ayında Çin’in Wuhan Şehrinde ortaya çıkan Coronavirüs vakaları ve akabinde görülen ölümler ile tüm dünya alarma geçti. Sırası ile iletişimde olan ülkeler arasında bu salgının hızla yayılması sonucu ticari faaliyetlerin bir çoğu durma noktasına geldi. Son olarak mart ayında Türkiye’de de görülmeye başlayan hastalık ile devlet, vatandalar ve firmalar sıkı önlemler ile hayatlarına devam etmeye çalışıyorlar. Hastalığın bilinen yayılma şekilleri dikkate alınarak oluşturulan bu önlemler bir kez daha hijyenin ne kadar önemli olduğunu hepimize gösterdi. 

Türkiye’de şu anda zorunlu olarak 20 yaş altı ve 65 yaş üzerine uygulanan sokağa çıkma yasağı bulunuyor. Kapalı alanlara maskesiz girilmemesi, insanların sosyal ortamlarda birbirine fazla yaklaşmaması, zaman zaman uygulanan sokağa çıkma yasakları, bazı alanlarda çalışma faaliyetlerinin sınırlandırılması alınan tedbirlerden bazıları.

Coronavirüs ve Nakliye Hizmeti

Her ne kadar her alanda tedbirler alınmaya, kısıtlamalar yapılmaya devam edilse de hayat devam etmektedir. Keyfi olan bir çok faaliyetin gerçekleştirilmesine sıcak bakmasak da nakliye hizmetleri bu süreçte zorunlu ihtiyaç olarak varlığını sürdürmektedir. Nakliye dendiği zaman sadece ev, ofis taşıma hizmetleri akla gelmemelidir. Ülkelerin ve insanların bir çok ihtiyacı çeşitli nakliye süreçlerinin sonucunda insanlara ve kurumlara ulaşmaktadır. 

Çolakoğulları Nakliyat Firmasında Coronavirüs Tedbirleri 

Çolakoğulları Nakliyat Firması olarak hastalık ile mücadele ederken çalışanlarımızın ve siz müşterilerimizin sağlığı için her türlü önlemi almayı görev kabul ediyoruz. 

  • Bünyemizde çalışan tüm personelimizin düzenli aralıklar ile sağlık taramasından geçmesini sağlıyoruz. 
  • Tüm personelimizin istisnasız olarak koruyucu giysiler ile hizmet vermesini zorunlu tutuyor ve gerekli tedariki sağlıyoruz. Eldiven, maske, tulum vb.
  • Kullanılan ve temas edilen tüm araç gerecin günlük temizliğini ve dezenfekte işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz.
  • Ekspertiz hizmetleri nakliyat öncesi mail veya whatsapp üzerinden tamamlanıyor. 
  • Verdiğimiz taşıma hizmetini gündüz saatleri ile kısıtladık. Akşam saatlerinde taşıma hizmeti gerçekleştiremiyoruz. 
  • Hizmetlerimiz karşısında anlaşılan ödemeleri elden değil bankalar aracılığı ile tahsil ediyoruz.

Coronavirüs  Tedbirler Kapsamında Ofis ve Ev Taşımacılığı

Bildiğiniz gibi ülke genelinde gerekli tedbirlerin alınması koşulu ile çalışmalara çok sayıda sektörde devam edilmektedir. Çolakoğulları Evden Eve Nakliyat olarak da verdiğimiz hizmetlere kişi sağlığını tehlikeye atmayacak her türlü önlemi alarak devam etmekteyiz. Bu bağlamda ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Coronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen açısından gösterdiğimiz özeni sizlerden de beklemekteyiz. 

Mevcut durumda geleceğin belirsiz olduğu bir süreçten geçiyoruz. Şu an ki durum çeşitli nakliyat ve taşıma hizmetlerini vermemiz için bir engel teşkil etmiyor. Kurumsal firmamız her geçen gün artan ve değişen tedbirlere uyum sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. İlerleyen zamanlarda çalışmamızı engelleyecek durumlar söz konusu olana kadar hizmetlerimizi sürdürmek için özveri ile çalışmaya devam edeceğiz. Google arama motoruna Ev Taşımada Coronavirüs Tedbirleri Nelerdir yazdığınızda firmamızın sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Site Haritası