Mecidiyeköy evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en hareketli semtleri arasında adını duyuran Mecidiyeköy’de ev taşıma ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği güvenle Çolakoğulları Nakliyat ile çalışmak bile içinizin rahat etmesi için yeterli. Firmamız Mecidiyeköy evden eve taşıma hizmetleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. 

MECİDİYEKÖY  Nakliyat Şirketleri

Sizlerinde bildiği gibi alınan her hizmetin bir fiyatı vardır. Nakliye alanında bu fiyatlandırma; evinizdeki eşya miktarı; taşınacak hanelerin kaçıncı katta yer aldığı, taşıma alanlarının darlığı genişliği ve evler arası mesafe gibi temel standartlara bağlıdır. Bunun yanında çalıştığınız firmada eğer mevcut ise ek hizmetlerde fiyata eklenecektir. Bu ek hizmetler paketleme, montaj, asansörlü taşıma, özel taşıma yöntemleri gerektiren özel eşyaların taşınması gibi şeyler olabilir. Mümkünse bütün hizmetleri tek bir firmadan almak daima sizler için karlı olacaktır.

Mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Fiyatlandırma

Ayrıca fiyat araştırması yaparken aşırı ucuz rakamlara sunulduğu iddia edilen çok yüksek hizmetlerin de gerçekçi olmadığını unutmamalısınız. Her şeyin olduğu gibi sunulan hizmetinde elbette bir maliyeti var. Kullanılan malzeme,  çalışan eleman sayısı, harcanan süre ve tüm bunların kalitesini dikkate alarak fiyatları değerlendirin. Özellikle Mecidiyeköy evden eve nakliyat gibi talebin çok olduğu alanlar vardır. Bu sebeple kar oranını arttırmak için her türlü fırsatı kullanan ufak firmalar mevcuttur. Çolakoğulları Nakliyat olarak kurumsal bir firma olmamızın da verdiği standartlar vardır. Bu yüzden fiyat performans dengesinden yola çıkıyoruz. Yüksek kalitemizden asla ödün vermiyoruz. En iyi hizmeti sunabileceğimiz en uygun fiyatlar ile çalışmaya gayret gösteriyoruz.

Mecidiyeköy Sigorta Yapan Nakliyat Firmaları 

Son zamanlarda birçok kişinin eşyalarını taşıtırken sigorta yaptırmak istediğini duyuyoruz. Aslında biz bunu çok uzun zamandan beri yapıyoruz. Ancak birçok firma sigorta yapmadığı için insanların sigortanın avantajlarından yeni haberi oluyor. Güvenli bir nakliye hizmeti için sigorta şarttır. Bu hem nakliye firmaları hem de müşteriler için geçerlidir. Mecidiyeköy sigorta yapan nakliyat firmaları üzerinden bir inceleme yaptığınızda ilk sırada bizi görebilirsiniz. Çünkü biz en başından beri müşterilerinin eşyalarını sigortalayan bir şirketiz. Zaten bizi güvenli bir firma yapanda budur. 

Nakliye Firmalarında Referansın Önemi Nedir? 

Çolakoğulları Nakliyat olarak bugüne kadar iş, sanat, spor, siyaset ve daha birçok alanda tanınmış kişilere hizmet verdik. Bu kişilerin arasında Acun Ilıcalı’dan Fatih Terim’e, Uğur Dündar’dan Ebru Gündeş’e kadar birçok önemli isim var. Sahip olduğumuz tüm bu referanslar bizi diğer nakliyat firmalarından ayırmaktadır. Bireysel ve kurumsal tüm referanslarımızı sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Referanslarımızı incelerken nakliyat firmaları için referansın en önemli şey olduğunu da asla unutmamalısınız. 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Son zamanlarda ev ve ofis taşıma işlemlerinde en çok aranılan ve sorulan hizmet asansörlü taşıma işlemidir. Günümüz teknolojisinin sunduğu son derece yeni imkanlardan biri asansörlerdir. Ev taşıma işlemleri için gerekli tüm ekipmanımız bulunmaktadır.  Bu hizmete özel eğitimli personelimiz ile istikrarlı ve başarılı bir hizmet sunmaktayız. Taşınacak evin bulunduğu bölge ve binanın asansörlü araçlar için uygun olması durumunda ilgili hizmetten faydalanabilmeniz mümkün olmaktadır. Özellikle yeni binalar asansörlü evden eve nakliyat hizmetine uygun olarak dizayn edilmektedir. Fakat eski yerleşim alanlarında, çarpık kentleşme gözlenen bölgelerde yetersiz alan ve uygun olmayan binalar sebebi ile bu hizmeti veremememiz mümkün. Anlaşma öncesi sunduğumuz tamamen ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır. Bu sırada gerekli incelemeler yapılarak hizmetimiz konusunda bilgi almayı talep edebilirsiniz. Zaten taşınma işlemleri için uygun olduğu taktirde ekiplerimizde bu öneriyi size sunacaktır. 

Mecidiyeköy Evden Eve Taşıma Firmaları

Mecidiyeköy evden eve taşıma firmaları içinde adından söz ettiren bir firmayız. Çünkü çalışma yaptığımız her müşterisi tarafından önerilen bir firmayız. Aslında müşteri memnuniyeti daima ilk önceliğimizdir. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak amacımız yıllardır sürdürdüğümüz temiz ve güvenilir sicilimizi korumaktır. Bu sebeple her müşterimize özel hizmet anlayışıyla yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz. Bizi Instagram üzerinden takip etmenizi öneriyoruz.

Site Haritası