Evden eve nakliyat sektöründe birçok soru akıllarda kalmaktadır. Bu sorulara cevap verebilmek adına firmamız sürekli olarak makaleler paylaşmaktadır. Google arama motoruna son yıllarda Gece ev taşınır mı? sorusu sorulmaktadır. Gece ev taşımacılığı yapılıyor mu? Bu soru ile ilgili size hazırladığımız makalede ayrıntılı olarak bilgiler sunacağız.

Gece Evden Eve Nakliyat Yapılır Mı?

Aslında bu sorunun cevabı hem nakliye firmasının çalışma saatleri hem müşterinin müsaitliği ve ev önemlisi de binaların uygunluğudur. Özellikle bina yönetimlerinin birçok kuralı vardır. Gece ev taşımacılığı dışında pazar günleri ev taşımacılığı yapılamaz. belirli saat aralığında nakliyat firmaları sitelere giriş yapabilir. gibi birçok kurallar koymuşlardır.

Gece Ev Taşımacılığının Sebebi Nedir?

gece ev tasima yapilir mi
Gece Ev Taşıma Yapılır Mı?

Gece ev taşımacılığının birçok sebebi olabilir.

  • Evin bulunduğu yer trafiğin yoğun olduğu bir yerdir. Sokağın yada caddenin kapanmasını gerektirebilir
  • Müşterinin kendi çalışma saatlerine uygunluğu
  • Müşterinin ani kararları
  • Tabi bunun yanında bazı kişisel sorunlardan dolayı da farklı şekilde gece ev taşıma hizmeti alımı da vardır.

Peki Gece Ev Taşımacılığı Yapılabilinir Mi?

Bu sorunun cevabı da aslında kendi içinde saklıdır. Çünkü; gece ev taşıması yapılması için ışıklandırma önemlidir. Bina içindeki, evin içindeki araç içindeki ışıklandırma yeterli olmalıdır. Ev eşyalarını taşıyan personellerin görerek iş yapması gerekiyor. Fakat şu bir gerçektir. Gece ev taşımacılığındaki performans gündüz ev taşımacılığındaki performans bir değildir.

İstanbul’da Gece Ev Taşımacılığı

İstanbul gibi büyük şehirlerde gece ev taşımacılığı her yerde yapılmaz. Gece ev taşımacılığının yapılamayacağı yerler; Sitelerde ev taşımacılığı yapılmaz, İstanbul’un birçok elit semtinde gece ev taşımacılığı yapılmaz.

İstanbul’un birçok kırsal kesimi ve işlek yerlerin bazılarında gece ev taşımacılığı yapılır. Buna bina içindeki insanlar karışmadığı sürece kimse müdahale edemez.

Gece ev taşınır mı? sorusunda ayrıntılı bilgiler için Evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca instagram hesabımızada başvurabilirsiniz.

Site Haritası