Göksu Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde ilk tercihiniz daima Çolakoğulları olmalıdır. Çünkü biz bu sektörde tecrübemizle fark yaratıyoruz. İstanbul’da kurulan firmamız 1956’dan beri tüm İstanbulluların nakliyat hizmetlerini gideriyor. Bu süreçte her zaman müşterilerimizi memnun etmeyi başardık. Çünkü onların nakliyat ihtiyaçlarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde giderdik. 

Yıllar geçtikçe İstanbul’un nüfusu daha da artıyor. Doğal olarak nakliyat hizmetlerine duyulan ihtiyaçta nüfus ile doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Biz ise her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firmayız. Bu yüzden de şehrin nüfusu ne kadar artarsa artsın biz daima burada olacağız. Evden eve nakliyatın dışında parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız. 

Göksu Evleri Evden Eve Taşımacılık

Göksu Evden Eve Nakliyat
Göksu Evden Eve Nakliyat

Bilindiği gibi çok fazla sayıda taşımacılık hizmeti veren firma var. Bunlardan bazıları bireysel, bazıları ise kurumsal olarak hizmet veriyor. Aslında dileyen herkes taşımacılık hizmeti verebilir. Ancak bu işi layıkıyla yapmak herkesin harcı değildir. Çünkü taşımacılık hizmetlerinde şunlara dikkat edilmesi gerekiyor; 

  • Taşınan eşyalara zarar gelmemesi 
  • Taşıma yapılan evin duvarlarına zarar gelmemesi 
  • Taşınan eşyaların kaybolmaması 

İşte bu maddelere herkes dikkat edememektedir. Oysaki bunlar taşımacılık hizmeti veren firmaların dikkat etmesi gereken yegane şeylerdir. Çolakoğulları Nakliyat güvencesiyle eşyalarınıza ve eşyaların taşındığı evin duvarlarına asla zarar gelmez. Bununla birlikte eşyalarınızın kaybolması da asla söz konusu olmayacaktır. 

Göksu Evleri Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Evden eve nakliyat fiyatlarında farklılıklar görülmesi son derece normal bir durumdur. Çünkü zemin kattaki ve az eşyalı bir evin nakliyesi ile yüksek katlarda bulunan ve çok eşyalı bir evin nakliyesi aynı fiyat olamaz. Bu sebeple de nakliyat fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. 

Çolakoğulları Nakliyat olarak her zaman makul fiyatlar üzerinden hizmet veriyoruz. Üstelik şu anda tüm nakliyat hizmetlerinde %20’ye varan indirimler sunuyoruz. Bu yüzden daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Taşımacılık hizmetlerimizi yakından takip etmek için Instagram hesabımıza göz atabilirsiniz. Böylece eşyalarınızı nasıl özenle taşıdığımızı çok daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. 

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Göksu Evleri 

Herkes bizim firmamızdan nakliyat hizmeti almak zorunda değil. Çünkü dileyen dilediği firmayı tercih etme özgürlüğüne sahiptir. Ancak tercih edeceğiniz firmanın mutlaka sigortalı hizmet verdiğinden emin olun. Çünkü eşyalarınıza sigorta uygulanmazsa nakliyat işlemleri esnasında bir zarar oluşursa onu kendiniz karşılamak zorunda kalırsınız. Yani ilgili nakliyat firması hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. 

Çolakoğulları Nakliyat, hizmet vermeye başladığı 1956 yılından beri müşterilerinin eşyalarına önem vermektedir. Bu eşyaların hiçbir zarar görmeden ve kaybolmadan taşınmasını sağlamaktadır. Bu sebeple taşıma yapılacak olan eşyaları sigortalamaktadır. Böylelikle maddi açıdan zarar görme ihtimaliniz ortadan kalkar. Eşyalarınız zarar görse ya da kaybolsa bile sigorta bunların bedelini karşılayacaktır. 

Site Haritası