Türkiye’de yoğun bir lojistik hizmet ağı kuran firmamız, geçmişten günümüze kadar sürdürmüş olduğu taşımacılık faaliyetlerini her sektöre entegre etmeye çalışmaktadır. İlaç firmalarına araç kiralama hizmetleri de bu alanda geliştirdiğimiz hizmet grupları arasında yerini almaktadır. İlaç firmaları için araç ile ilgili önemli olan tüm hususları çok iyi bir şekilde analiz ederek iyi bir alt yapı hazırlamış bulunmaktayız. Bu doğrultuda kurumsal ofis taşıma ve ev taşıma hizmetleri verdiğimiz şirketlere araç kiralama hizmetleri ile ilgili önemli bilgiler sunmaktayız

 İlaç Firmalarına Son Model Araçlar Temin Ediyoruz

evet, ülkemizin en önemli sağlık sektörünün can damarı olan ilaç sektörü ile ilgili özenli ve titiz çalışmayı başarılı bir şekilde gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat, sizlere son model araçlar tedarik etmektedir. Kasa içi yapısı ve donanımları ile istediğiniz türde araçlar hızlı bir şekilde firmanıza sunuyoruz. Araç kiralama işlemlerinde firmamız her zaman uzun vadede çalışmak için sizlere cazip teklifler sunabilmektedir. Bu konuda ilaç şirketlerinin sürekli olarak araç alımı yapmak yerine hazır el sürmeden gönül rahatlığı ile tedarik edebileceği bir nakliyat şirketiyiz.

Sözleşmeli Araç Kiralama Hizmetleri

firmamız araç kiralama işlemlerinde yapmış olduğu sözleşme ile hem firmanızı hem de kendini güvence altına almaktadır. Firmamızdan istemiş olduğunuz tüm hizmetleri, şartları ve diğer hususları sözleşmede yer vererek ilerde oluşacak her türlü anlaşmazlıkların önüne geçecektir. Firmamız referanslı bir nakliye firması olmasına rağmen her zaman kurallara uymak için çabalamaktadır. Sözleşmeli araç kiralama hizmetleri ile ilgili bizlerden talep etmiş olduğunuz tüm şartları en iyi şekilde zemine oturtarak sizlere sunabilmekteyiz.

Firmamızın tüm nakliye süreçleri ile ilgili olarak https://www.colakogullari.com.tr adresinden araç kiralama bölümüne giriş yapabilirsiniz. Ayrıca şirketimizin sosyal medya ağları üzerinden de görsellerimizi inceleyebilir ve firmamızı takip edebilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir nakliyat şirketi olarak, aynı hizmetleri, hoşgörüyü ilaç firmalarına da göstermekteyiz. Hemen teklif almayı unutmayın. İlaç sektöründe profesyonel lojistik firmanız çok uzaklarda değildir.

Araç Kiralamada İlaçların Sigorta Hizmeti

İlaç firmalarına araç kiralama hizmetleri ile ilgili olarak son söyleceğimiz şeylerden biri de sigorta hizmetidir. Araç kiralama işlemlerinde ister tarafınızca isterseniz de firmamızdan gerekli sigortalama hizmeti ile ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz. Firmamız ALLİANZ güvencesi ile tüm ilaçlarınızı güvence altına alarak taşınmasını sağlamaktadır.

 

 

Site Haritası