ev taşıma hizmetleri artık kendi başına bir sektör haline gelmesi ile birlikte birçok şey de beraberinde değişkenlik göstermiştir. Özellikle ev taşıma fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir sorusu yoğun olarak müşterilerin aklından geçmektedir. Bu konuda firmamız bir makale paylaşımında bulunarak sizlere ev taşıma hizmetlerinde bütçe belirlemeniz adına yardımcı olacaktır. Böyle bütçenize ve istemiş olduğunuz hizmete göre nakliyat firması bulabileceksiniz.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

Ev Taşımacılığı Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

öncelikle fiyat belirlemeden önce firmanın resmiyetine dikkat etmemiz gerekmektedir. Nakliye firmasını bir uygulama üzerinden bulmak en büyük yanlıştır.

  • Evden eve nakliyat şirketinin END ( Evden eve nakliyeciler derneği) ‘ne kaydının olması gerekmektedir. Bu size ileride oluşabilecek sorunlarda başvurabileceğiniz bir kapının olması demektir.
  • Diğer bir husus firmadan vergi numarası ve şirket adresini lütfen isteyiniz. Çünkü illegal olarak internet ortamında yeri yurdu belli olmadan reklamlar üzerinden sizleri kandırabilirler.
  • En önemli husus da şudur; nakliye firması ile anlaştığınızda kapınıza başka bir firmanın logolu yada logosuz aracın gelmesi işin içerisinde başka bir işin olduğunun göstergesidir. Ya işiniz komsiyon karşılığında bir firmaya satılmıştır. Yada gerçekten bu araç firmanındır. Yeni almış yada boyama gibi farklı bir durum olabilir. Bu konuda tedbiri elden bırakmayınız.

Ev Taşıma Fiyatlarını Belirleyen Kriterler Nelerdir

  • öncelikle ev taşımacılığı denildiği zaman telefon ile çözülecek bir işlem olmadığını unutmayın. Size telefonda direkt olarak bir fiyat veren nakliye şirketinden lütfen uzak durun.
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilme şansınız var iken direkt telefonda iş bitirmeye çalışmayın. Çünkü ev taşımacılığı hizmeti detaylı bir işlemdir.
  • Evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatları belirleyen kriterler; eşyanın miktarı, taşınacak eşyanın sigorta bedeli, müşteri tarafından taşınma öncesinde yapılan ön hazırlık, taşınma tarihi, istenilen hizmet türü gibi. bir kaç madde de açıklayabiliriz.
  • Taşımacılık faaliyetlerinin gideceği mesafe, bina merdivenin yada asansörünün kullanılması, araç ile bina arasındaki mesafenin yakınlığı uzaklığı da baz alınarak hareket edilir.

Yukarıda bahsi geçen işlemlerin dışında sizlerinde farklı gördüğünüz soru veya önerileriniz var ise; lütfen nakliyat şirketimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. https://www.colakogullari.com.tr adresimizden paketleme, araç vb konularda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Site Haritası