İstanbul nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması, 1956 yılından beri taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız özellikle büyük iller arasında parça eşya taşımacılığı hizmeti de vermektedir. İstanbul Antalya arası parça eşya taşımacılığı hizmetini de en iyi şekilde vermekteyiz

Sizlere her açıdan gerekli desteği veren şirketimiz taşımacılık sektöründe profesyonel olarak hareket etmektedir. İstanbul Antalya arası ev taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız her hafta düzenli olarak taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Şirketimizin hem Antalya hem de İstanbul bölgesinde merkez ofislerinin olması sizler için de büyük bir avantajdır.

Her Hafta İstanbul Antalya Arası Parça Eşya Transferi

Şirketimiz haftalık sevkiyatlarda düzenli olarak İstanbul Antalya arasında profesyonel bir şekilde nakliye hizmetlerini gerçekeştirilmektedir. Günümüz koşulları itibari ile taşınacak olan malzemelerin ayrıntılı bir şekilde organize eden şirketimiz parça eşya taşıma hizmetlerinde sizlerle gün ve fiyat üzerinde anlaşma sağladıktan sonra hızlı bir şekilde taşımacılık hizmetlerini organize etmekteyiz.

Şirketimiz evden eve nakliyat hizmetlerinde özel taşımacılık hizmetlerinde gerçekleştirdiği tüm kaliteyi aynı şekilde parça eşya taşımacılığı üzerinden de gerçekleştirmektedir. İstanbul Antalya evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret etmek isterseniz firmamızın bu hizmeti nasıl ve ne şekilde gerçekleştirdiğini görebilisiniz. Günümüzde sektörün lider firması olmamızda bu işi ne kadar başarılı ve profesyonelce gerçekleştirdiğimizi göstermektedir. Çolakoğulları nakliyat kalitesinin farkını tüm taşımacılık süreçleri boyunca yaşayabilirsiniz.

Yaz Sezonlarında Her Hafta Çarşamba Günü Sevkiyatlarımız Mevcuttur

özellikle yazlık bölgelerin yoğun olduğu ilimiz olan Antalya bölgesinde firmamız sürekli olarak araç göndermektedir. Profesyonel ekiplerince toplanan tüm eşyalar parsiyel taşımacılık olarak sizlere iletilmektedir. Her hafta çarşamba günü araçlarımız çıkış yapmaktadır. Firmamız ertesi sabah Antalya bölgesine gelerek nakliye hizmetlerinde teslim aldıkları ürünleri tek tek kargo şeklinde adresinize teslim etmektedir. Yılların deneyimli firması olan Çolakoğulları nakliyat firması ile istediğiniz süre hizmet alabilirsiniz. Sektörümüzde parsiyel taşımacılık hizmetlerini ilk çıkaran nakliyat şirketi biz Çolakoğulları nakliyat firmasıyız. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz en kaliteli hizmeti sunmaya daima hazırdır. Aynı zamanda hangi ilden taşıma sürecini başlatmak istiyorsanız, profesyonel ekibimiz ile yerinde analiz yapmaktayız.

 

 

Site Haritası