1956 Yılından beri sektörde hizmet vermeye çalışan Çolakoğulları nakliyat, İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat şirketi olarak hem hem de İstanbul bölgesinde izlere evden eve taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.  Taşımacılık faaliyetlerini sigortalı ve kaskolu olarak gerçekleştiren şirketimiz bu konuda büyük bir hassasiyetlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Gaziantep arası ev taşıma hizmetlerinde her zaman var olan şirketimiz, Gaziantep bölgesinde şubesi mevcuttur. Şirketimiz sizlere nakliye süreçler boyunca her türlü imkanı fazlası ile sağlamaktadır. Profesyonel ve kadrolu personellerimiz ile sizlere nakliye süreçleri boyunca birçok imkandan yararlanmanızı sağlamaktadır. Firmamız her konuda gerekli özeni göstermektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gaziantep Evden Eve Nakliyat Şirketiniz

Firmamız Gaziantep İstanbul arası ev taşıma hizmetlerinde gerçekleştirdiği hizmetler; tüm mobilyalarınızın söküm ve takım işlemlerini, beyaz eşyalarınızın aynı şekilde söküm ve takım işlemlerini düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız bu hizmetlerin yanında elektrik ile ilgili avize söküm ve takım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Taşıma hizmetleri sırasında kapalı kasa araçlar kullanılmaktadır. Ve bu hizmetlerde kullanmış olduğu malzemelerin içinde karton koliden baloncuklu malzemeye kadar her türlü malzeme mevcuttur.

Yukarıda belirtilen tüm süreçler profesyonel ekiplerimizce tamamlandıktan sonra evinizin anahtarı firmamız tarafından sizlere güle güle oturmanız için teslim edilmektedir. Şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinin dışında şehir içi ev taşıma hizmetlerine de yer veren şirketimiz bu hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Gaziantep İstanbul Arası Ev Taşıma Şirketlerine Dikkat!

İstanbul’un en büyük taşıma şirketi olarak siz değerli iş ortaklarımıza her zaman önlem almalarını rica ediyoruz. Şehirlerarası ev taşıma hizmetleri genel anlamda çok basit bir olay değildir. Hangi firmanın ne derece sağlam olduğunu bilemeyiz. Bu konuda birçok açıdan özel çalışmalar sürdürülmektedir. Şirketimiz bu konuda her şeyi detaylı bir şekilde sizlerin karşısına çıkarmaktadır.

Türkiye’nin bir numaralı nakliyat şirketi ile İstanbul Gaziantep Taşımacılık süreçleri ile ilgili detaylı bilgi alışverişinde bulunmak için https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya sayfamız olan instagram sayfasından da firmamızı takip edebilirsiniz. Sigorta hizmetleri ile ilgili olarak ALLİANZ firmasından firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Site Haritası