İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel ofis taşıma hizmetleri sunan nakliyat şirketlerini incelediğimizde karşımıza ilk gelen şirket Çolakoğulları nakliyat şirketi olmuştur. Türkiye’nin her yerine kadar götürebilen bir firma ile İstanbul içinde profesyonel ofis taşımacılığını rahat bir şekilde alabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

Yılların deneyimli ve güvenilir nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından beri sizlere ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile ofis taşımacılığı hizmetini başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Türkiye’de nakliye hizmetlerinde her konuda yeterli profesyonelliğe sahip olan ender firmalardan biri olan şirketimiz, nakliye süreçleri boyunca sizlere her türlü desteği vermektedir.

Güven ve kalitenin birleştiği bu süreçte ofis mobilyalarınızı düzenli bir şekilde taşınmanızı sağlayabiliriz. Bununla birlikte  Çolakoğulları nakliyat, özellikle taşımacılık hizmetlerinde %100 referansları ile ünlü bir nakliyat şirketi olmuştur. Ayrıca sizlerde şirketimiz ile yapacağınız her türlü nakliyat organizasyonlarında bizlerden destek alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

Türkiye’de gerçekleştirilen tüm ofis nakliye hizmetlerinde firmamız sigortalı olarak ilerlemektedir. Kalitesinden ve güvenirliğinden asla taviz vermeden taşımacılık süreçlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul’un iki yakasında da merkez ofisleri olan firmamız ile ofis taşma hizmetlerinizi profesyonelce alabilirsiniz. Deneyim ve kalitenin tek adresi olan şirketimiz ile https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya ağları  (facebook, instagram ) üzerinden de firmamızı takip edebilirsiniz.

Ofis Taşımada Sigorta Hizmetleri

Ofis taşımacılığında en önemli konulardan biri sigorta hizmetleridir. Sigortasız yapılan nakliye hizmetlerinde büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Şirketimiz tüm ofis malzemelerinizi ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak taşımaktadır. Tüm problemler için sigorta firmalarını hazırda bulundurmaktadır. Her soru için bizleri veya sigorta firmalarını rahatsız edebilirsiniz. 7/24 DANIŞMA hattımız ile sizlere her konuda destek vermekteyiz.

Güvenilir nakliyat şirketi ile ofis taşıma hizmetlerinizi almadan önce firmamızın tanım mailini alabilirsiniz. Sizlere her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Ofisinizin taşınma sürecinde bilgi sahibi olmak için, ofis taşıma hizmet ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  Şirketimiz tüm ofis malzemelerinizi ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak taşımaktadır. Tüm problemler için sigorta firmalarını hazırda bulundurmaktadır. Her soru için bizleri veya sigorta firmalarını rahatsız edebilirsiniz. 7/24 DANIŞMA hattımız ile sizlere her konuda destek vermekteyiz.

 

Site Haritası