Türkiye’de ev ve ofis taşıma hizmetlerinde lider olan Çolakoğulları, İstanbul İzmir arası sigortalı eşya taşıma hizmetlerini yıllardan beri gerçekleştirmektedir. Sizlere kaliteli taşımacılık hizmetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde destek sağlayan firmamız her konuda sizlere gerekli desteği sağlamaktadır.

Günümüz taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerini de en iyi şekilde destek vermektedir. 1956 yılından beri sektöründe en iyi firma olma yolunda ilerleyen şirketimiz bu hizmetlerini sağlarken hem İstanbul hem de İzmir bölgesinde merkez ofisler açarak müşterileri ile yüz yüze görüşme şansını da sizlere vermektedir. Böylece nakliyat hizmetleri esnasında veya sonrasında oluşabilecek soru veya sorunlarınız için sizlere gerekli yardımı sağlamaktadır. Şirketimiz bir aile şirketidir. Bu yüzden bizlerle çalışacak her müşterimiz bizim bir aile bireyimiz olarak bünyemize alacağız. Bu yüzden sizlerin eşyalarınız bizlerin eşyalarımız mış gibi hareket etmekteyiz

İstanbul İzmir Arası Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı ev taşımacılığı hizmetleri her şirketin kaliteli bir şekilde bu süreci uyguladığı görülmemektedir. Sigorta her zaman önemli bir unsurdur. Her zaman hayatımızda sigortanın olması bizlerin güvenliği için çok önemlidir. İnternet ortamında bu kadar nakliye firmasının olması sizler için zor karar vermenize yol açmaktadır. Fakat her konuda yapılacak detaylı araştırma sizlere istediğiniz hizmetleri almanızı sağlayacaktır.

Çolakoğulları nakliyat güvencesi ile çalışan insanlar daima mutlu bir şekilde hizmet süreçlerinde ayrılmaktadırlar. Ve hiç bir zaman Çolakoğulları kalitesi dışında başka firmalar ile çalışmamaktadırlar. Burada bizlerde müşterilerimize her konuda gerekli kolaylığı fazlası ile sağlamaktayız. Çolakoğulları sadece maddi hizmetler sunmamaktadır. Her zaman müşterilerimizle en iyi şekilde ön ekspertizler sonucunda bilgi alışverişinde bulunmaktayız.

Firmamızı İnstagram Sayfasında Takip Edebilirsiniz

Taşımacılık sektörünün en iyisi olan Çolakoğulları nakliyat firmasını İnstagram hesabımızdan direk takip edebilirsiniz. Yada firmamızın vermiş olduğu hizmetleri ayrıntılı bir şekilde analiz etmek isterseniz https://www.colakogullari.com.tr adresimize giriş yaparak ayrıntılı bir şekilde bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Site Haritası