Türkiye’nin taşımacılık sektörünün simgesi haline gelen Çolakoğulları, şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi olarak günümüz taşımacılık sektöründe 81 ile kaliteli ve güvenli nakliyat hizmetlerini sağlamaktadır. İstediğiniz ilden istediğiniz başka ile gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız kendi bünyesinde bulunan özel araçlar ile sizlerin tüm eşyalarını kaliteli bir şekilde paketledikten sonra sigortalı olarak yeni adresinize sevk etmektedir.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyatın Tek Adresiyiz

İstanbul’da 1956 yılında kurulan önceleri İstanbul içinde evden eve nakliyat hizmetini yürüten şirketimiz zamanla hizmet ağını ve müşteri kitlesini genişletmiştir. Böylelikle artık İstanbul sınırları dışında da firmamızın talepleri gelmeye başlamıştır. Şirketimiz özel hizmet kategorileri ile sektöründe büyük bir canlılık kazanmıştır. Her konuda gerekli öz güvene sahip olarak taşımacılık sektörüne bir nevi yön vermiştir. İstanbul dışında İzmir ve Ankara gibi merkez konumlarında da yerler açarak müşteri kitlesine daha da yakınlaşmıştır. Şirketimiz Şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinde her türlü kaliteli malzemeyi en iyi şekilde kullanmaktadır.

Geniş Filo ve Geniş Kadro İle Türkiye’nin  Her Yerindeyiz

Evet, firmamız 81 ile hizmet vermektedir. Bu yüzden de gerekli önlemleri de beraberinde almak zorundadır. Türkiye’de yol şartlarına el verişli, ev eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınma için özel kasalar ile donatılmış yeni araçlar ile artık bir eşyayı 1000 km altı mesafelerde bir gün, 1000 km üstü mesafelerde 2 gün içinde teslim etmektedir. Bu konuda kendine güvenen şirketlerin başında da Çolakoğulları nakliyat firması gelmektedir.

Firmamızın İnstagram sayfasında da firmamızın taşımacılık süreçleri ile ilgili bilgi alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Paketleme hizmetlerinden tutun, taşımacılık süreçleri ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda direk olarak şehirlerarası evden eve nakliyat sayfamıza da giriş yaparak taşımacılık hizmetlerinde nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması ile özellikle yaz aylarında indirimli taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Tüm ev taşımacılığı hizmetlerinde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

 

Site Haritası