Türkiye’nin en büyük araştırma şirketleri tarafından İSTANBUL Bölgesinde ticari faaliyet gösteren sektörlerdeki durumları analiz etmek ve özellikle İstanbul gibi bir ilimiz için en çok merak edilen sorulardan biri; İstanbul’da Kaç Tane Ev Taşıma Şirketi Var? sorusudur. Bu konuda birçok yetkili mercilerden de alınan bilgiler doğrultusunda nakliyat sektörünün durumu ortaya çıkmıştır.

Evden eve nakliyat çolakoğulları

İstanbul’da Tüm İlçelerde Yüzlerce Nakliyat Şirketleri

Evet, Bu başlıkta aslında vahim sonucu yani trajikomik bir durum belirtilmiştir. İstanbul gibi büyük bir ilimizde özellikle; son yıllarda artık bir sektör adı olan evden eve nakliyat sektöründe resmi yada resmi olmayan yüzlerce nakliyat şirketi diye geçinen kamyoncu vatandaşlarımız vardır.

İstanbul’da nakliyat hizmetleri ne olursa olsun bitmeyecek bir kaynaktır. Her gün yüzlerce vatandaşımız yer değiştirmektedir. Bu sadece ev değil, depolama hizmetleri yada kurumsal ofis taşıma gibi birçok nakliyat hizmetleri doğmaktadır. Bu konuda ne yazık ki yıl olarak 2020 yılına girmemize rağmen piyasada dolu dolu nakliyeci gurubu ortaya çıkmıştır.

Gerçek Çolakoğulları Nakliyat

Peki Şuan Nakliyat Sektöründe Durum Nedir?

Şuan evden eve taşımacılık sektöründe sonuçlar ne yazık ki vahim bir duruma bürünmüştür. Sektörde herkes istediği atı koşturabiliyor. Personel sigortası yok, taşıma işlemlerinde müşteri memnuniyeti en alt seviyelerde, tüm yasal durumlara karşı gerekli kurallara uyulmamaktadır. Ve artık sektöre hitap etmiş kendini adamış olan firmaların iş gücü ne yazık ki düşük fiyat politikasından dolayı düşmüştür. Böylece bir sektöründe artık yok olmadan ziyade kalitesizleşmeye kadar gitmektedir. Firmamızın özellikle evden eve nakliyat sorunları ile ilgili yazısını da okuyabilirsiniz.

Google’da araştırmalarınızı yaptığınızda internet ortamında şikayet sitelerine girdiğinizde bir ev taşımacılığında ne tür sorunların ortaya çıktığını rahatlıkla görebilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat firması olarak; her zaman sektörümüzün ayakta kalması, müşterilerimizin sektörümüze karşı bakış açılarını pozitif tutmaya ve tüm nakliyat şirketleri ile ortak hareket etmek için yoğun bir çaba göstermekteyiz. Firmamızın güncel hizmetlerini de instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İstanbul’da Kaç Tane Ev Taşıma Şirketi Var sorusu ile ilgili detaylı bilgi vermek istedik. Bu konuda bu bilgileri yeterli bulmadığınız taktirde firmamız ile direkt iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Peki Neden Bu Durumun Önüne Geçilmiyor?

Devlet daireleri ne yazık ki evden eve nakliyat hizmetlerini bir sektör olarak değilmiş gibi hareket etmektedir. Sektörümüze ait K3 belgesi de şuan maliyet olarak 5.000 TL gibi cüzi bir bedel ve 35’lik tonaj barajını aşan tüm vatandaşlarımız direkt olarak ev taşımacılığına giriş yapabilir. Bu belge ücretlendirmesi ve tonaj hakkı bu hizmet sektörü için çok düşük bir durumdur. Ama ne yazık ki devletimize bu konuda ne kadar itirazlarda bulunsak da sonuç ortadadır.

K3 Yetki Belgesi
Site Haritası