İstanbul’dan Bodrum’a Parça Eşya Taşıması Nasıl Yapılır sorusuna cevap aradığınızı biliyoruz. Türkiye’de taşımacılık hizmetleri arasında yer alan evden eve nakliyat hizmetleri çeşitliliği ile büyük bir ilgi odağı olmuştur. Ev taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün yeni sistemler, yeni taşıma yolları ortaya çıkmaktadır. Peki bu hizmetlerinde içerisinde yer alan parça eşya taşımacılığı nedir? ve bu hizmeti sağlamanın şartları nelerdir?

İstanbul Bodrum Parça eşya taşımacılığı nedir?

İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı hizmetleri son yıllarda modalaşan bir hizmet dalıdır. İnsanlar parça eşyalarını bir yerden başka bir yere götürmek isterler. Bu süreci de en makul fiyatlara tamamlatmak istemektedirler. Bunu en iyi şekilde yapan firmaların başında da Çolakoğulları nakliyat gelmektedir. Peki parça eşya taşımacılığı hizmetlerinin sıkıntılı ve iyi tarafları nelerdir? Buyrun hep birlikte araştıralım. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat sayfamızda da istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde sıkıntılı tarafları

1- gün konusunda esnek olmalısınız. Nakliyat firması ile uyumlu olmak zorundasınız.

2- Eşyalarınızın sigortası size özel değil, genel olarak tüm kamyon içindeki eşyalara göre yapılmaktadır.

3- teslimat süresi 2 yada 3 gündür. Bu süreci belirleyen etmenlerin başında rota güzergahı gelmektedir.

Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde avantajlı tarafları

1- parça eşyaş taşımacılığında fiyat konusunda uygun rakamlara eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

2- sizler için en rahat ve basit hizmetlerden biri haline gelmiştir.

Bodrum İstanbul Arası Parça Eşya Transferi Kaç Saat Sürmektedir?

parca esya tasimaciligi nasil yapilir 1
İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

Bodrum İstanbul arası nakliyat firmaların gidiş süreleri ortalama 10 saat gibi bir süreye denk gelmektedir. bu yüzden bazı durumlar dışında genel olarak bir gün yükleme 2. gün taşıma şeklinde gerçekleştirilmektedir. Yani toplam iki gündür. Süreci iyi bir şekilde takip edilmediği taktirde 3 günü bulabilir.

Parça Eşya Taşımacılığında Sigorta Yapılıyor Mu?

Elbette sigortasız ev taşımacılığı yapılmamaktadır. Parça eşy taşımacılığı hizmetlerinde asla böyle bir durum söz konusu değildir. Taşınan ürünlere değer verdiğimiz için hatamızdan kaynaklanan durumlarda firmamız gerekli müdahaleyi yaparak eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Sigorta süreçleri ile ilgili olarak; https://www.colakogullari.com.tr/sigortali-evden-eve-nakliyat.html adresine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca firmamızın sosyal medya hesabı olan instagram hesabından da takip edebilirsiniz. İstanbul’dan Bodrum’a Parça Eşya Taşıması Nasıl Yapılır sorusuna istediğiniz şekilde cevaplar alabilirsiniz.

Site Haritası