Araç kiralama hizmetlerinde; firmamız sizlere ticari araçlar kiralamaktadır. Kamyon kamyonet kiralama işlemleri ile ilgili firmamızdan hızlı bir şekilde bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat; bünyesinde barındırmış olduğu her çeşit araç ile sizlere dilediğiniz kadar araç tedariği sağlamaktadır.

İster Kamyon İster Kamyonet Kiralayın

Sektörümüzün en büyük araç filosuna sahip olan Çolakoğulları nakliyat firması, taşımacılık hizmetlerine hız vermeden devam etmektedir. Firmamız taşımacılık hizmetlerine göre araç içerisinde bulundurmuş olduğu kamyon ve kamyonetlerini kiralama hizmetine giriş yapmıştır.

ister kamyon ister kamyonet olsun hangi çeşidi tercih ederseniz dilediğiniz kadar kiralama yoluna gidebiliriz. Her konuda uzman olan ve müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız sizlere gerekli konularda destek sağlamaktadır. Firmamız kiralama işlemlerinde ister günlük, ister aylık isterseniz de yıllık olarak kiralamaktadır. Gerekli konularda anlaşmalar sağlandığı taktirde aynı gün kiralama işlemleri yapılabilir. Kamyon kamyonet temin etme işlemlerinde firmamız sizlere hızlı bir şekilde çözümler sağlamaktadır.

Taklitlerimizden Sakının
Taklitlerimizden Sakının

Yıllık Kamyon Kiralama Hizmetleri

sektörümüzde her zaman en iyi olma yolunda ilerleyen şirketimiz sizlere kiralama konusunda her çeşit ticari aracı dilediğiniz zaman dilimine kadar kiralamaktadır. Yıllık kiralama hizmetlerimiz ile ilgili fiyat teklifleri alabilirsiniz.

 

1970’Ten Beri Araç Kiralama

Sizde bu konuda kurumsal şirketinize araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Firmamızın kurumsal web adresinden ( https://www.colakogullari.com.tr)  istediğiniz hizmeti seçebilir ve bu konuda dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.  1956 yılından bu yana nakliyat sektöründe önemli işlere imza atan firmamız kiralama hizmetlerinde de sizlere gerekli desteği sağlamaktayız.

Firmamızın sosyal medya hesaplarından instagram hesabından da araç filolarımızın görsellerini görebilirsiniz.

 

Site Haritası