Türkiye’de yıllardır taşımacılık ağını yürüten ve ülkemizde lojistik gibi önemli ulaşım sektörüne yön veren Çolakoğulları lojistik; yılların deneyimi ve tecrübesi ile bugün birçok kurumsal şirketlere kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Lojistik şirketleri arasında en iyi konumdadır.

Lojistik alanında önemli adımlar atan şirketimiz, bu alanda ne kadar başarılı olduğunu birçok şirket ve müşterilerin memnuniyetini göz önüne alarak öğrenebilir ve görebiliriz. Sektöründe her daim kaliteli işlere imza atan Çolakoğulları lojistik özellikle ülke içinde yapılan tüm nakliye organizasyonlarında müşterilerinin ilk tercihi olmuştur.lojistik colakogullari

Lojistik Alanında ÇOLAKOĞULLARI Kalitesi

Şirketimiz Lojistik hizmetlerinde artık; kaliteli taşımacılık hizmetleri seviyesine gelmiş durumdadır. Şirketimiz, Şehir içi ve şehirler arası lojistik hizmetlerinde sizlere her türlü imkanı fazlası ile sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ile sizlere geniş bir filo sunan firmamız ile çalışmalarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz; sizlere yıllık, aylık yada günlük olarak dilediğiniz tarzda araç kiralama hizmetleri de sunmaktadır.

Doğru Ürün, Doğru Zaman ve Doğru Yer

Yukarıda başlıkta da adın geçen bu 3 hususu en iyi şekilde organize eden şirketimiz bunun yanında; Lojistiğin temel kavramlarına ek olarak doğru kalite ve güveni de ekleyerek yoluna devam etmektedir. Evden eve nakliyat alanında da taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz; 1970 yılından bu yana Lojistik alanında hem depolama hem de taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız geniş araç filosu ve Türkiye’nin sayılı 5 ilinde merkez ofisler açarak sektöre kolaylıkla yön vermektedir. 81 ile rahatlıkla malzeme taşımacılığı hizmetleri sunan şirketimiz; kapalı tırdan, açık tıra, kapalı kamyondan açık kamyonlara kadar her türlü araç tedariği sağlamaktadır. Yeter ki siz değerli iş ortaklarımız bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçerek istedikleri hizmeti anlatsınlar.

Sigortalı Lojistik Hizmetleri

Firmamız her türlü nakliye ve lojistik hizmetlerinde sigortalı olarak hareket etmektedir. Profesyonel kadrosu ile lojistik süreçlerini çok iyi bir şekilde organize etmektedir. Sizlerde bu imkanlardan yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm sigortalama hizmetlerinde ALLİANZ güvencesi ile hareket eden firmamız bu sigorta hizmetlerini evden eve nakliyat hizmetlerinde de kullanmaktadır.

Çolakoğulları lojistik hakkında detaylı bilgileri firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz. Her zaman sizlere kapımız açıktır. 7/24 Hizmet aşkı ile hareket eden ekibimiz ile daima ülkemize lojistik alanında destek vermeye hazırız. Lojistik şirketleri arasında tercih yapmadan önce bu makalemizi okuyunuz.

Site Haritası