Türkiye’de yıllardır taşımacılık ağını yürüten ve ülkemizde lojistik gibi önemli ulaşım sektörüne yön veren Çolakoğulları lojistik; yılların deneyimi ve tecrübesi ile bugün birçok kurumsal şirketlere kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Lojistik şirketleri arasında en iyi konumdadır.Lojistik alanında önemli adımlar atan şirketimiz, bu alanda ne kadar başarılı olduğunu birçok şirket ve müşterilerin memnuniyetini göz önüne alarak öğrenebilir ve görebiliriz. Sektöründe her daim kaliteli işlere imza atan Çolakoğulları lojistik özellikle ülke içinde yapılan tüm nakliye organizasyonlarında müşterilerinin ilk tercihi olmuştur.

Lojistik Alanında ÇOLAKOĞULLARI Kalitesi

Şirketimiz Lojistik hizmetlerinde artık; kaliteli taşımacılık hizmetleri seviyesine gelmiş durumdadır. Şirketimiz, Şehir içi ve şehirler arası lojistik hizmetlerinde sizlere her türlü imkanı fazlası ile sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ile sizlere geniş bir filo sunan firmamız ile çalışmalarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz; sizlere yıllık, aylık yada günlük olarak dilediğiniz tarzda araç kiralama hizmetleri de sunmaktadır. Bize sabit telefonlarımızın yanı sıra instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Doğru Ürün, Doğru Zaman ve Doğru Yer

Lojistik Şirketleri
Lojistik Şirketleri

Yukarıda başlıkta da adın geçen bu 3 hususu en iyi şekilde organize eden şirketimiz bunun yanında; Lojistiğin temel kavramlarına ek olarak doğru kalite ve güveni de ekleyerek yoluna devam etmektedir. Evden eve nakliyat alanında da taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz; 1970 yılından bu yana Lojistik alanında hem depolama hem de taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız geniş araç filosu ve Türkiye’nin sayılı 5 ilinde merkez ofisler açarak sektöre kolaylıkla yön vermektedir. 81 ile rahatlıkla malzeme taşımacılığı hizmetleri sunan şirketimiz; kapalı tırdan, açık tıra, kapalı kamyondan açık kamyonlara kadar her türlü araç tedariği sağlamaktadır. Yeter ki siz değerli iş ortaklarımız bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçerek istedikleri hizmeti anlatsınlar.

Sigortalı Lojistik Hizmetleri

Firmamız her türlü nakliye ve lojistik hizmetlerinde sigortalı olarak hareket etmektedir. Profesyonel kadrosu ile lojistik süreçlerini çok iyi bir şekilde organize etmektedir. Sizlerde bu imkanlardan yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm sigortalama hizmetlerinde ALLİANZ güvencesi ile hareket eden firmamız bu sigorta hizmetlerini evden eve nakliyat hizmetlerinde de kullanmaktadır. Çolakoğulları lojistik hakkında detaylı bilgileri firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz. Her zaman sizlere kapımız açıktır. 7/24 Hizmet aşkı ile hareket eden ekibimiz ile daima ülkemize lojistik alanında destek vermeye hazırız. Lojistik şirketleri arasında tercih yapmadan önce bu makalemizi okuyunuz.

Lojistik Şirketleri Arasından Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Lojistik Şirketleri
Lojistik Şirketleri
 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Lojistik Şirketleri Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Lojistik şirketleri ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası