Kurum taşımacılığı diğer taşımacılık hizmetlerinden farklıdır. Her zaman profesyonel bir şekilde sunulması gereken bu hizmetlerde güvenlik ilkesi esastır. Firmamız hızlı ve sorunsuz bir şekilde kurumlar arası taşımacılık yaparak özenle süreci yönetmektedir.

İstanbul – Ankara – İzmir Kurum Taşımacılığı

Çolakoğulları ailesi olarak; İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki tüm kurumsal taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Şirketinizin yada kurumunuzun nakliye hizmetleri ile ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un en popüler taşıma şirketi olarak sizlere destek vermekten mutluluk duyarız. Hemen firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un Kurum Taşımacılığı Hizmetlerinde Lider Firma

Şirketimiz İstanbul’un en büyük kurum taşımacılığı hizmeti sunan firmasıyız. Bünyesinde 100’den fazla personel 30’un üzerinde araç kapasitesi ile sizlere kaliteli ve hızlı hizmetler sunmaktayız. Şirketimiz sizlere tüm kurum nakliye hizmetlerini sigortalı olarak sunmaktadır.

Kurum Taşımacılığını Ne Zamandan Beri Yapıyorsunuz?

Firmamız kurum taşımacılığı hizmetlerini 1990 yılından beri kesintisiz olarak yapmaktadır.

Kurum Taşımacılığı İle İlgili Yapılan Hizmetleri Gösteren Referanslarınız Var Mı?

Firmamızın kurum taşımacılığı ile ilgili referanslarımız için https://www.colakogullari.com.tr/kurumsal-referanslar adresine giriş yapabilirsiniz

Kurumsal Taşımacılık Şirketi

Kurumsal taşımacılık şirketi olarak; sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca nakliye işlemi yapılacak kurumun analizi yapıldıktan sonra profesyonelce başlatılması gereken bu hizmetin belirli bir düzene göre çalışan işletmelere verildiği unutulmamalıdır. Sonuç olarak özenli bir hizmet olan kurum taşımacılığında değerli evraklar taşınırken tüm eşyalar da güvenilir araçlarımızla talep edilen adrese gönderilir

Kurum Taşıma Şirketleri
Kurum Taşıma Şirketleri

Devlet Dairesi Taşımacılığı

Devlet dairesi taşımacılığı sürecinde eğitimli personellerimiz küçük ve büyük eşya ayrımı yaptıktan sonra çalışmalara başlar. Küçük eşyaları değerli evraklar oluştururken, büyük eşyaları ise bilgisayar, sandalye, masalar ve benzeri eşyalar oluşturur. Kurumun çalışma bilgilerini içeren tüm eşyalar herhangi bir hasara uğratılmadan taşınmalıdır. Tam da bu noktada firmamızdan alacağınız hizmetler %100 güvenlidir. Temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamızın etüt ve keşif çalışmalarından sonra kurum eşyalarını hızlıca taşımakta ve kusursuz bir nakliyat hizmeti aktarmaktadır.

Kurum Nakliyesi
Kurum Nakliyesi

Kurum Nakliye Hizmetleri

Kurum nakliye hizmetleri sürecinde en önemli durum, evrak ve dosyaların güvenilir bir şekilde taşınmasıdır. Firmamız güvenlik zafiyetinin oluşmaması adına kapsamlı bir paketleme süreci başlatır. Ayrıca profesyonel çalışanlarımız taşıma sırasındaki tüm taleplerinizi de karşılamaktadır. Eşyaların taşınacak alana gönderilmesinin ardından hizmet sona erer ve memnuniyet kapsamında müşterilerimizden bilgi alınır. Ayrıca personellerimiz eşyaların taşınmasından sonra bilgisayar ve benzeri elektronik eşyaların kurulumu için teknik işlemleri de başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

YouTube video

Kurum Taşıma Şirketleri

Kurum taşıma şirketleri sayı olarak günden güne artmaktadır. Ancak bu şirketler arasında çalışmalarındaki güvenirliği kanıtlamış firmalara her zaman ihtiyacınız olacaktır. Taşıma işleminden sunulacak ek hizmetlere kadar merak ettiğiniz her türlü konuyla ilgili bizi aramanız yeterli olacaktır. Yine bu aşamada kurum taşıma hizmeti ne kadar, kurum taşıma hizmeti ne kadar sürer gibi soruların yanıtlarını da firmamızdan alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, kurum adresini paylaşmak ve kapsamlı bilgiler talep ettikten sonra hizmetin tamamlanmasını beklemektir. Bu sektörde en iyi ve güvenilir çalışmaları sunarken rekabetçi fiyat politikamız sayesinde her zaman tercih edilen bir nakliye şirketi olduğumuzu unutmayın. Kurum taşımacılığı hizmetleri ile ilgili olarak; ofis taşımacılığı sayfamızı da ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri istanbul ofis taşıma kurumsal taşımacılık nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat taşımacılık şirketleri villa taşıma villa taşımacılığı çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

Site Haritası