Sektörümüzün güvenilir ve taşımacılık şirketiyiz. %100 referans ile sektörümüze katkı sağlamaktayız. Ülkemizde her kesimin belli bir bütçesi vardır. Vip taşımacılık hizmeti almak isteyenlerde vardır. Özel vip eşya taşımacılık şirketi ile ilgili araştırma yaptığınızda karşınıza sayılı firmalar çıkacaktır.

Özel VİP Ev Eşyası Taşımacılığı Ne Demektir.

VİP Kelimesi aslında yabancı bir kökenli kelimedir. Anlamı “Very İmportant Person” demektir. Kişiye özel ev eşyalarının taşıma hizmetine Özel VİP Ev Eşyası Taşımacılığı denir. Bu hizmeti alan kişi sayısı çok azdır. Fakat; Günümüzde bu hizmetten yararlanmak isteyen insanlarda olacaktır. Bu yüzden firmamız özellikle bu hizmet ağına büyük yatırımlar yapmıştır.

Kişiye Özel Ev Eşyası Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Kişiye özel taşımacılık hizmetlerimizin içinde bulunan hizmetler;

Özel Vip Paketleme
Özel Vip Paketleme
  • Tüm eşyalar için sıfır paketleme malzemesi kullanılmaktadır.
  • Ürünleri taşıyacak personellerimiz eldiven, maske ve galoş kullanmak zorundadır.
  • Çalışacak personellerin İSG ve SGK evrakları ve o işi yapabilecek donanıma sahip belgeleri olmalıdır.
  • Süreç boyunca tüm ekibi organize edecek ve sadece müşteri ile muhattap olacak bir müdürümüz taşınma sürecinin başında bulunmaktadır.
  • Nakliye araçlarının kasa içi bir gün öncesinde dezenfekten edilip hizmet sürecine sokulmaktadır.
  • Tüm ürünler geniş kapsamlı sigortası yapılmaktadır.
  • Tüm ürünler yeni yerine tekrardan yerleştirilerek konulmaktadır.

Yukarıda belirtilen tüm hususlar A’dan Z’ye yapılmaktadır. Bu konuda nakliyat firması olarak çok dikkat etmekteyiz. Süreç boyunca, oluşabilecek yada olma ihtimali olacak olaylara karşı tedbirli davranmaktayız.

VİP Taşımacılık Maliyeti Nedir?

Vip taşımacılık maliyeti değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz yapılacak expertiz sonucu ve müşterinin istekleri doğrultusunda fiyatlandırma ortaya çıkmaktadır. İnternet yada Telefon üzerinden fiyatlandırma yapılmamaktadır. Çolakoğulları nakliyat iletişim sayfası üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya sayfamız olan İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz. Özel vip eşya taşımacılık şirketi olarak size her konuda destek vermeye hazırız.

Site Haritası