Pazar günleri birçok sitede ev taşıma yasak sorusunun cevabını birçok kişi merak etmektedir. Çünkü evden eve nakliye hizmeti alacak olanlar siteye eşyalarını taşımak için nakliye firması ile anlaşmaktadır. Nakliye firması ile yapılan görüşmede Pazar günü eşyaların taşınması için anlaşılmaktadır. Pazar günü eşyaların taşınması için taşınacağınız siteye giriş yapmak istediğinizde karşınıza birçok sorun çıkmaktadır. Bu nedenle evden eve nakliyat yasaklı sitelerin olduğunu o anda öğrenmiş olacaksınız.

Ev Taşıma Yasağı

Pazar günleri ev taşıma yasağı ortaya çıkmıştır. Eşyalarınızın siteye pazar günü taşınmasına site yönetimi izin vermeyebilir. Bu nedenle evden eve siteye eşya taşımacılığı yapmadan önce site yönetimi ile taşınma günü ve taşınma kriterleri hakkında detaylı bir şekilde konuşulmalıdır. Yapılan detaylı konuşma ile sitelere taşınma sırasında yaşayabileceğiniz sorunların önlemlerini almış olacaksınız.

[kürek çekmek]

Pazar Günleri Ev Taşıma Yasak
Pazar Günleri Ev Taşıma Yasak

[/ile]

[/ satır]
[satır]

Sitelerde Taşınma Günü Kriteri

Sitelerde taşınma günü kriteri taşınacağınız veya taşındığınız siteler ile eşya taşıma sırasında uymanız gereken konuları kapsamaktadır. Toplu ve kalabalık bir yaşamın olduğu sitelerde belirli kurallar belirlenerek site sakinlerinin huzurunun sağlanması amaçlanmaktadır.

Taşınma Günü: Sitelerin en çok üzerinde durduğu konuların başında gelmekte ve birçok evden eve pazar günü nakliyat yasaklı sitelerin olmasına yol açmaktadır. Haftanın beş günü belki de altı günü yoğun bir şekilde çalışan site sakinlerinin Pazar günleri sessiz ve huzurlu bir şekilde dinlenmesi önemlidir. Bu nedenle birçok sitede Pazar günleri eşya ve ev taşınması yasaklanmıştır. Bu durum da pazar günü sitelerde neden ev taşımacılığı yapılmıyor sorusunun cevabı olmaktadır. Sitelerden taşınmayı veya sitelere taşınmayı düşünen sizler de gün olarak Pazar gününü seçerseniz öncelikli site yönetimleri ile iletişime geçmelisiniz.

[/ile]

[/ satır]
[satır]

İstanbul Pazar Günü Yasak Siteler
İstanbul Pazar Günü Yasak Siteler

[/ile]

[/ satır]
[satır]

Apartman Gürültü Yönetmeliği

Apartman gürültü yönetmeliği de pazar günü sitelerde neden ev taşımacılığı yapılmıyor sorusunun cevabını içermektedir. Mesai günlerinde öğle 13.00-15.00 arası ile saat 19.00 -07.00 arası gürültü yapmak yasaklanmıştır. Ayrıca pazar günü ve resmi tatil günleri dinlenme vakti olarak kabul edilmiş ve bu günlerde gürültü yapılması yasaklanmıştır. Evden eve nakliyat sayfamıza girerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pazar günleri birçok sitede ev taşıma yasak olduğu için lütfen bu konuda siz değerli müşterilerimiz nakliyat firmaları ile anlaşma yapmadan önce bilgi ediniz. Apartman gürültü yönetmeliğinde yer alan bu maddeye istinaden birçok site pazar günü evden eve nakliyat yapılmasına onay vermemektedir. Bu maddeye uyulmaması ve pazar günü sitelerde ev taşıma sonrasında oluşacak gürültü nedeniyle site sakinleri tarafından şikayet edilmeniz kaçınılmaz olabilir. Bu nedenle Türk Ceza Kanunu ve Kabahatler Kanunu çerçevesinde hakkınızda işlem yapılabilmekte ve para cezası uygulanabilmektedir. Firmamızın instagram sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

[/ile]

[/kürek çekmek]

Site Haritası