Pendik evden eve nakliyat hizmeti alırken semtin karakteri göz önünde bulundurulmalıdır. Bilindiği gibi İstanbul’un en hareketli semtlerinden biri Pendik! Bu sebeple Pendik filmlere, şiirlere konu olmuş bir semt olma özelliğine sahiptir. Bunun yanında buradaki nüfus yoğunluğu da son yıllarda dikkat çekmektedir. Pendik’e yoğun bir göç hareketi vardır. Göçün yanı sıra buradan farklı semt, şehir veya ülkelere göç etmek isteyen ailelerde bulunmaktadır. Bu durum Pendik evden eve nakliyat şirketleri ihtiyacını oluşturmuştur. Bu alanda hizmet veren firma sayıları artmıştır.

Pendik Bölgesinde Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Firmamız 1956 yılında kurulmuştur ve köklü bir geçmişe sahip olan ender oluşumlar arasında yer almaktadır. Bu bakımdan ilk bakışta diğer firmalar arasından ayrılmaktadır. Şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalar ile aradaki farkı iyice açmaktadır.

Pendik Evden Eve Taşımacılık
Pendik Evden Eve Taşımacılık

Pendik ev taşıma şirketleri arayışındaki son durağınız olacağını umduğumuz firmamız alanında uzmandır. Yetişmiş sağlam kadrolarla yola çıkarak teknolojinin son harikası ekipmanlar yardımı ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaktadır.

Güler yüzlü hizmet ve işimizde profesyonelliği hedeflediğimiz taşıma sektöründe bayrağı daima elimizde bulundurarak sektördeki birçok firmaya ışık kaynağı olduk. Bu yüzden Pendik evden eve nakliyat şirketleri arasında lider konumdayız. Firmamız birçok alanda hizmet vermektedir. Bunlara değinecek olursak; ofis taşıma, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, askılı eşya taşıma, hastane taşıma, fabrika taşıma, üniversite taşıma, uluslararası nakliyat, müze taşımacılığı, eşya depolama, lojistik, vinç kiralama, fuar taşımacılığı, villa taşıma, banka taşıma, kurumsal taşımacılık, arşiv taşımacılığı, bankamatik taşıma gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları İletişim Bilgileri 

İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımızın en önemli isteklerinden bir tanesi de işini düzgün yapan nakliyat firmalarıdır. Özellikle de Pendik gibi büyük yerleşim bölgelerinde bu hizmeti veren şirketlere ihtiyaç duyulmaktadır. Doğal olarak insanlar Pendik evden eve nakliyat iletişim bilgileri merak ediyorlar. Firmamızın Anadolu Şubesinin haritadaki konuma ulaşmak için tıklayın. Çolakoğulları Nakliyat firmamız ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralarımızı arayabilirsiniz; 

  • 444 65 02 
  • 0216 441 24 72 
  • 0532 627 05 49

Evden Eve Nakliye Pendik 

Son zamanlarda nakliye firmaları ile ilgili olarak yoğun tartışmalar yaşanmaktadır. Çünkü bazı şirketler işini düzgün yapmıyorlar. Doğal olarak bu firmalardan hizmet alan insanlar mağdur olabiliyorlar. Oysa insanların tek amaçlarını eşyalarını güvenli bir şekilde taşıtabilmektir. Çünkü ücretini ödeyerek aldıkları bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanmaları onların en büyük hakkı. İşte Çolakoğulları Nakliyat olarak biz tüm müşterilerimizin hakkını teslim ediyoruz. Sektörde uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız, bugüne kadar müşterilerinden hiçbir şekilde şikayet almamıştır. Bu da bizim firmamızın en kayda değer özelliğidir. 

Pendik’te Evden Eve Nakliye Bizim İşimiz!

1956 yılından bu yana nakliye sektöründe var olmanın getirdiği tecrübe veya özveri ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Bu sebeple yapmanız gereken tek şey nakliye işini bize vererek güvenle arkanıza yaslanmak.  Peki, Pendik evden eve nakliyat işlemi sırasında sizi neler bekliyor? Aslında bize ulaşıp nakliye işi ile ilgili yardım almak istediğinizde, tarafımızdan adresinize gönderilen eksper eşyanızın durumu, bulunduğu kat, taşınacağı kat ve sevk edileceği kat ile ilgili bilgileri not alarak nakliye ücretinin adil bir şekilde hesaplanmasına yardımcı olur. Gerekli notlar alınıp tüm analizler yapıldıktan sonra anlaşma sağlanırsa eşyaların taşınabilecek boyutlara getirilerek paketlenme işlemi gerçekleştirilir. Paketleme sonrası eşyalarınız özenle kapalı kasa aracımıza yüklenerek yeni yuvanıza doğru yolculuğa çıkar. Yolculuk başlamadan önce eşyalarınız sigortalanarak olası trafik kazası ve buna benzer durumlar karşısında güvence altına alınırsınız.

Pendik ev taşıma şirketleri arasında özel bir yere sahip olan firmamız ile yapacağınız tüm işlemler risksiz ve oldukça avantajlıdır. Çünkü firmamız kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerimizden aldığı cesaret ve olumlu geri dönüşlerinizin oluşturduğu haklı gurur ile hizmet vermektedir. evden eve nakliyat şirketleri arasından en yetkin isimle çalışmak, yılların oluşturduğu nakliye tecrübesini bizimle birlikte bizzat yaşamak ve eşyalarınızı güven içerisinde yeni evinizde kullanmak istiyorsanız; iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilir, bu ayrıcalığı firmamız güvencesiyle yaşayabilirsiniz.  

Site Haritası