Günümüzde yoğun olarak gerçekleştirilen şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri beraberinde fiyatlarla ilgili soru işaretleri getirmektedir. Şehirlerarası ev taşıma ücretleri ne kadardır? Bu konuda birçok merak edilen sorunun cevabını internet ortamında bulunan nakliyat şirketlerinden alabilirsiniz. Tabi ev taşıma işlemlerinin mesafe ve eşya miktarına göre fiyatlandırma yapıldığı için ekspertiz hizmeti aldıktan sonra net bir fiyat teklif çalışması yapıla bilinir.
Evden Eve Taşıma Tüyoları
Evden Eve Taşıma Tüyoları

Şehirlerarası Taşıma Ücretlerinde Kriterler Nelerdir.

Şehirlerarası ev taşıma hizmetleri zaman alan bir nakliye sürecidir. Adı üzerine şehirler arası evden eve nakliyat. Birnevi göç diyebiliriz. Ülkemize 81 il üzerine kurulu olması, şehirlerarası ev taşımacılığı hizmetinin yoğun bir şekilde aralıksız olarak gerçekleşebileceğini hepimiz akıl edebiliriz. Ev taşımacılığı hizmetlerinde fiyat teklif çalışması alırken birçok kriter karşımıza çıkmaktadır. Bunlar;1- iller arası mesafe2- taşınacak eşyanın miktarı3- müşterinin taşıma işlemlerini özel mi? parsiyel mi? gerçekleşmesini istemesi gibiana kriterlerden yola çıkılarak daha sonra ince ayrıntı ile beraber netlik kazandıktan sonra nakliyat şirketleri sizlere fiyat teklif çalışması yapabilmektedir.Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde kamyon bazlı hareket edildiğinde şuan maliyetler göz önüne alındığında özel taşımacılık için KM bazlı fiyat teklif çalışması : 12,50 TL gibi bir maliyet söz konusudur. Fakast parsiyel yani türkçe karşılığı iki eşya ile gitmesine izin verilmesi taktirde ve eşyanın da az olması şartı ile KM bazlı teklifimiz: 7,00 TL şeklindedir. Bu konuda şirketimiz her iki taşımacılık hizmeti için indirimleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Şehirlerarasında Kurumsal Nakliyat Firmalarını Tercih Etmelisiniz.

Aslında sektörümüzün serbest bir meslek grubu olduğu için fiyat teklif çalışmaları da firmalar için kara düzen yani kimisi uygun rakamlara gitmek ister, kimisi sürekli iş olduğu için ücretlerini yüksek tutur. Bu konuda şirketlerin özel alanına girmektedir. Bu tabiki mantıklı bir durum değil, Burada tüketicinin kafasınında karışması çok normaldir. Sonuçta bir ev taşıma hizmeti olacak. Ve müşteri olarak yaptığı araştırmalar sonucunda birden fazla firmadan çok farklı fiyatlar aldığınızda kafanız çok karışacaktır.Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak bu konuda büyük bir titizlik ile hareket ederek ev ve ofis taşıma hizmetlerinizde sizlere profesyonel destekler vermekteyiz. Böylece şehirlerarası ev taşıma ücretleri çalışmalarını düzgün ve sistemli bir şekilde yapan bir nakliyat firması ile çalıştığınızda cebinizden ne çıkacak ise o belli olacaktır. Ayrıntılı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresinden de alabilirsiniz. Şirketimizi aynı zamanda facebook ve instagram sayfalarından da takip edebilirsiniz.
Site Haritası