“EV TAŞIMACILIĞI” bu kelime her ev halkı için çok büyük masrafaların artması beraberinde düzeninin, alışkanlıkların bozulması ve değişmesi demektir. Evet, bir yerden başka bir yere taşınmak artık kolay değil. Taşımacılık sektöründe yıllarını vermiş bir nakliyat firması olarak; sizlere ev taşıma ücreti ne kadar? sorusuna hızlı ve açıklayıcı bir şekilde cevap vereceğiz.

EV TAŞIMACILIĞI ÜCRETLENDİRMESİ

profesyonel bir nakliyat hizmet almak isteyen müşterilerimize kapımız sonuna kadar açıktır. Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak; 1956 yılından beri bu sektöre iyi bir hizmet vermek için yoğun bir çaba sarf etmiş bulunmaktayız. İnsanların taşımacılık hizmetlerinde elde edebileceği en minimize fiyatlandırmalardan yola çıkmak için her gün gerekli araştırmaları gerçekleştirmekteyiz.

ÇOLAKOĞULLARI İLE UYGUN VE KALİTELİ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Çolakoğulları ailesi olarak ev taşıma işlemlerinde İstanbul içinde bir şehir içi maliyeti; aynı yaka içinde minimum ücret: 2500 TL şeklinde sizlere sunulmaktadır. İki yaka arasında yapılacak taşımacılık faaliyetlerinde ise 500 – 750 TL arası rakamlar değişmektedir. İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinin barındığı İSTEEND derneği de bu fiyatları onaylamaktadır. Evet, bazılarınız bu fiyatların yüksek olacağını söylediğini duyar gibiyiz. Ama gerçekten bu sektörün en önemli iki elementinden birincisi profesyonel personeller diğeri de kaliteli malzemenin kullanılmasıdır. Ev taşıma ücreti ne kadar sorusuna derneğimize de başvurarak öğrenebilirsiniz

Ev Taşıma Ücretleri
Ev Taşıma Ücretleri

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız taşımacılık faaliyetlerini iki günlük yada tek gün şeklinde organize edebilmektedir. Bu konuda profesyonel olan firmamız ile hemen tanışabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde profesyonel olan şirketimiz ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmetlerini de alabilirsiniz. Şirketimiz şehirler arası ev taşıma ücretleri konusunda da sizlere destek verebilmektedir. 2020 senesine özgün özel fiyat politikalarımız ile karşınıza çıkacak olan şirketimizi, hem sosyal medya hem de ana sayfamızdan sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Şirketimiz, ev taşımacılığı hizmetlerinde sizlere büyük indirimler sağlamaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir nakliye firması olan Çolakoğullarından resmi fiyatları almak için ücretsiz ekspertiz hizmetleri de alabilirsiniz. Ayrıca resmi web adresimizden evden eve nakliyat sayfasına da hızlıca giriş yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimizin sosyal medya sayfalarından da takip edebilirsiniz. Facebook ve İnstagram sayfalarından da şirketimizi takip edebilirsiniz.

Site Haritası