Tır Kiralama hizmetleri için daha fazla vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ülkemizde tır ve kamyon ihtiyacı olan herkes için uygun fiyatlı seçenekler sunarken aynı zamanda profesyonel sürücülerimizle hizmetinizdeyiz.

Ekonomik çözümlerle tır kiralama sürecinde dilediğiniz aracı seçebilir ve taşıma işlemlerinizi daha ekonomik olarak tamamlayabilirsiniz. Her türlü bakımı yapılan ve sigortalı olan araçlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Aylık Kiralama Hizmeti

Tır kiralama hizmeti almadan önce mutlaka bütçenize uygun olan firmaları seçmeniz gerekiyor. Son zamanlarda taşımacılık hizmeti veren şirketlerin sayısı artmaya başlamıştır. Bu nedenle sadece işine odaklanan ve ekonomik seçeneklerden yararlanmak isteyen herkes bizimle irtibat kurabilir. Finansal kaynaklarınızı ve öz sermayelerinizi rahatlıkla yönlendirmek, öngörülemeyen masraflarla uğraşmamak ve ekip gibi uygulamalara tabi tutulmamak için alacağınız tır kira hizmetlerinde sorunsuz olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle de aylık kiralama yaparak bütçenizi yönetebilir ve ek masraflardan kurtulabilirsiniz.

Sıfır Tır veya İkinci el Tırlar Kiralanmaktadır

Türkiye’de operasyonel anlamda kamyon kiralama gibi hizmetlerin alt yapısı gelişmeye başlamıştır. Firmamız bu süreci başarılı bir şekilde yönetirken aynı zamanda sektördeki liderliğini korumaktadır. Firmaların etkinliğini ve kârlılığını artıran tır ve kamyon kira hizmetlerinde başarılı çözümlere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Şoförlü ve Şoförsüz Tır Kiralama Hizmeti

Firmamız tarafından 2 türlü hizmet vermekteyiz. Hem şoförlü hem de şoförsüz tır kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamız ile bağlantı kurmanız yeterlidir. Şirketimiz tarafından şoförlerimizin SGK ve diğer giderlerinin tamamı şirketimize aittir.

Aylık tır kiralama hizmeti almadan önce mutlaka bütçenize uygun olan firmaları seçmeniz gerekiyor. Son zamanlarda taşımacılık hizmeti veren şirketlerin sayısı artmaya başlamıştır. Bu nedenle sadece işine odaklanan ve ekonomik seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca isteyen herkes bizimle iletişim kurabilmektedir. Finansal kaynaklarınızı ve öz sermayelerinizi rahatlıkla yönlendirmek, öngörülemeyen masraflarla uğraşmamak ve ekip gibi uygulamalara tabi tutulmamak için alacağınız tır kira hizmetlerinde sorunsuz olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle de aylık kiralama yaparak bütçenizi yönetebilirsiniz. Bununla birlikte ek masraflardan kurtulabilirsiniz.

Yıllık Tır Kiralama

Ülkemizde lojistik hizmetleri sunan bir çok firma vardır. Bu firmaların birçoğu kendi lojistik ağını oluştururken bazıları da dışarıdan tır kiralama hizmeti ile ticaretlerini döndürmektedir. Bu hizmetleri yoğun olarak İstanbul ve Ankara bölgesinde görebiliriz. Çolakoğulları nakliyat firması da 2015 yılından bu yana elindeki tırları kiralama yöntemi ile hizmete açmıştır. Yıllık tır kiralama hizmeti de sağlamaktayız.

tir kiralama
Aylık ve Yıllık Tır Kiralama

Aylık ve Yıllık Operasyonel Tır Kiralama Hizmetleri

Türkiye’de operasyonel anlamda kamyon kiralama gibi hizmetlerin alt yapısı gelişmeye başlamıştır. Firmamız bu süreci başarılı bir şekilde yönetirken aynı zamanda sektördeki liderliğini korumaktadır. Firmaların etkinliğini ve kârlılığını artıran tır ve kamyon kira hizmetlerinde başarılı çözümlere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın iletişim sayfasında da firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Hemen ulaşmak için iletişim sayfasına gidiniz. Firmamızdan sadece Tır değil aynı zamanda kamyon kiralama hizmeti de sağlamaktayız.

Kiralık Tır Hizmeti

Şirketimiz tarafından taşımacılık sektöründe araç filosunun genişliğinden kaynaklı kiralama hizmetleri yapılmaktadır. Kiralık tır hizmeti de 10 yıldır yapmaktayız. İster şoförsüz ister şoförlü kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamızdan aylık yada yıllık olarak kiralama hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz. Kiralık tır hizmetimiz İstanbul bölgesinden yürütülmektedir. Firmamızdan talep edeceğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere destek verebiliriz.

Şirketimizin bünyesinde çalıştırdığımız 50 adet tırımızın birçok özellikleri mevcuttur. İster kapalı tır ister açık tır hizmeti alabilirsiniz. Özellikle lojistik alanında bu hizmeti en iyi şekilde vermekteyiz. Detaylı bilgileri firmamızın web sayfasından alabilirsiniz.

Site Haritası