Tuzla ofis taşımacılığı, burada yaşayanlar tarafından sıkça tercih edilen bir hizmettir. Böylesine önemli bir işlem için mutlaka uzman bir firmadan yardım almanız gerektiğini de sizlere hatırlatmak isteriz. Unutmayın ki ofis eşyaları hassas ve kırılgandır. Yani bu eşyaların yeni adresinize son derece güvenilir bir şekilde taşınması gerekiyor. Bu hususu gözardı ettiğinizde büyük sorunlar yaşamanız çok olası bir durumdur. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak sizlere Tuzla ofis taşımacılığı konusunda güvenilir hizmet sağlıyoruz. 

Sigorta Güvenceli Tuzla Ofis Taşımacılığı

IMG 20240209 WA0177 5

Sigorta güvenceli Tuzla ofis taşımacılığı hizmeti almanız ise sizin açınızdan çok daha avantajlı olacaktır. Bu sayede maddi hasarlara karşı güvence içerisinde olursunuz. Zira ofis taşıma işlemi, her ne kadar uzman bir firma tarafından gerçekleşse de bazen birtakım sorunlar meydana gelebilir. İşte bu sorunlara karşı da sizlerin maddi güvencede olması çok önemlidir. 

Bu hususa ziyadesiyle dikkat eden Çolakoğulları Nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimize her daim sigortalı ofis taşıma hizmeti sağlamaktadır. Böylece hiçbir sorunla da karşılaşmamış olursunuz. Sabit telefon numaralarımız ve instagram adresimiz üzerinden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Tuzla Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Tuzla Ofis Taşımada Eşya Paketleme Hizmeti

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.20 1 2

Şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı yapan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize aynı zamanda eşya paketleme hizmeti de sunuyoruz. Ofis eşyası nakliyesi sürecinde paketleme işleminin de çok önemli olduğunu bilmekteyiz. Bu kapsamda, sizlere sunduğumuz tüm taşıma işlemlerinde aynı zamanda paketleme de yapmaktayız. 

Böylece ofis eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınacak ve hiçbir sorun meydana gelmeyecektir. Ofis taşıma şirketleri arasında paketleme hizmeti de sunan bir seçenek arıyorsanız, tercihinizi muhakkak Çolakoğulları Nakliyat firmamızdan yana kullanmalısınız. 

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Müşteri memnuniyeti her daim birincil hedef olmalıdır. 
  • Müşterilerin talep ve isteklerinin dinlenmesi gerekir. 
  • Ofis nakliyesi işlemleri kapsamında sigorta yapılmalıdır. 
  • Müşterilere her daim kurumsal eşya taşıma hizmeti sunulmalıdır. 
  • Ofis taşıma fiyatları konusunda da uygun tarifelerin sunulması gerekir.
  • Ofis eşyası paketleme hizmetinin de en iyi şekilde sağlanması gerekiyor. 

Güvenilir Tuzla Ofis Nakliyesi Firmaları

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.21 1 4

Güvenilir Tuzla ofis nakliyesi firmaları arasında bir tercih yapmak istiyorsanız, direkt olarak Çolakoğulları Nakliyat firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere bu kapsamda kaliteli bir hizmet sunmak adına her daim müsaitiz. Amacımız, ofis nakliyesi hizmetini en kaliteli şekilde almanızdır. Bunu sağlamak için çok sayıda deneyimli personeli görevlendiriyoruz. 

Ayrıca tüm çalışmalarımızda ücretsiz ekspertiz, ofis eşyası paketleme, sigorta işlemi ve kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yani sizlerin iyi bir hizmet kalitesine erişim sağlaması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Siz de bu sektör dahilindeki tercihinizi bizden yana kullandığınızda, hiçbir büyük sorunla karşılaşmamış olacaksınız. Unutmayın ki her daim en iyisi, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ile sizleri bekliyor olacaktır. 

Sizlerden Gelen Sorular

Tuzla Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Tuzla ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Tuzla Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Tuzla ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Tuzla Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Tuzla ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Tuzla Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız Tuzla ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Tuzla Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Tuzla ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Ofis Taşıma Konusunda Ne Kadar Güvenilirsiniz?

Yarım asrı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz ofis taşıma sektöründe fazlasıyla güvenilir bir firmayız. 

Site Haritası