Ülkemiz dahil tüm dünyada ortaya çıkan COVİD-19 virüsü sebebi ile her yerde belli başlı konularda yasaklar ortaya çıkmıştır. İnsan sağlığı için alınan tüm tedbirlerin içinde yasak saatinde dışarı çıkmama gibi zaman aralıkları verilmiştir. Yasak Günleri Ev Taşıma İzni Var Mı? yok mu? sorusuna hemen cevap alabilirsiniz. İzin konusu ile detaylı bilgiye sahip olmak için, makalemizi sonuna kadar incelemenizi tavsiye ederiz.

Yasak Günlerde Ev Taşıma İçin İzin Almanız Gerekiyor?

Firmamız bu konuda insanlara ayrıntılı bir şekilde bilgi verebilmek adına hızlı bir şekilde sizlere destek olmaya çalışmaktadır. Ev taşımacılığı için tek yapmanız gereken bulunduğunuz bölgedeki kaymakamlığa başvurarak ev nakliyesi ile ilgili izin belgesi çıkarmanız yeterli olacaktır. Çıkarttığınız izin belgesi taşıma süresi boyunca yanınızda ya da ulaşabileceğiniz bir yerde olmalıdır. Böylece yasal olarak taşıma sürecinde bir engel çıktığında, taşıma izin belgesi gösterebilirsiniz.
Taşıma İzni Yasak Günler
Taşıma İzni Yasak Günler

Ücretli İzin Süreçleri

Covid 19 sebebi ile ülkemizde; devlet daireleri tarafından çıkarılan yasa ile birçok vatandaşımıza ücretli izinler verilmiştir. Ücretli izinlerle sürekli olarak işe gitme olayını ortadan kaldırmaktadır. Evden de çalışma olanağı sağlanmıştır. Bu durumda tek yapmanız gereken SGK Birimine başvurarak bahsi geçen ücretli izin belgesi alarak süreci işleme almak.

Taşıma İzninin Dayanağı

Şirketimiz tarafından yapılan tüm değerlendirmeler sonucunda; sizlere taşıma izninin dayanağı ile ilgili bilgileri vermiş bulunmaktayız. Taşıma izninin dayanağı ile ilgili yapmanız gereken devlet kurumuna başvurmalısınız. Ayrıca yasak saatlerinde ev taşımacılığı hizmeti ile ilgili bilgi vermek. Kısaca bu işlem için gerekçe sunmanız gerekmektedir. Yasak Günleri Ev Taşıma İzni Var Mı ya da yok mu? sorusunun cevabını aldığınıza göre, profesyonel ve uzman ekibimiz ile bizi arayarak sizlere en kaliteli hizmeti vermemizi sağlayın. Gerekli tüm izin belgelerinizi temin ettiğinizde, taşıma işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda taşıma esnasında gelebilecek problemler ile çözüm odaklı anlayışımızla hareket ediyoruz. Taşıma sürecini sorunsuz başlatabilmeniz için, tek yapmanız gereken taşınma adresini göstererek, gerekli yerleri bilgilendirmenizdir. Ayrıca gereken bilgilendirmeleri yaptıktan sonra randevu için bizi arayarak, taşıma sürecinin nasıl işleyeceği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Site Haritası