Ülkemiz dahil tüm dünyada ortaya çıkan COVİD-19 virüsü sebebi ile her yerde belli başlı konularda yasaklar ortaya çıkmıştır. İnsan sağlığı için alınan tüm tedbirlerin içinde yasak saatinde dışarı çıkmama gibi zaman aralıkları verilmiştir. Yasak günlerinde ev taşıma izni var mı? yok mu? sorusuna hemen cevap alabilirsiniz.

Yasak Günlerde Ev Taşıma İçin İzin Almanız Gerekiyor?

Firmamız bu konuda insanlara ayrıntılı bir şekilde bilgi verebilmek adına hızlı bir şekilde sizlere destek olmaya çalışmaktadır. Ev taşımacılığı için tek yapmanız gereken bulunduğunuz bölgedeki kaymakamlığa başvurarak ev nakliyesi ile ilgili izin belgesi çıkarmanız yeterli olacaktır.

Taşıma İzni Yasak Günler
Taşıma İzni Yasak Günler

Ücretli İzin Süreçleri

Covid 19 sebebi ile ülkemizde; devlet daireleri tarafından çıkarılan yasa ile birçok vatandaşımıza ücretli izinler verilmiştir. Ücretli izinlerle sürekli olarak işe gitme olayını ortadan kaldırmaktadır. Evden de çalışma olanağı sağlanmıştır. Bu durumda tek yapmanız gereken SGK Birimine başvurarak bahsi geçen ücretli izin belgesi alarak süreci işleme almak.

Taşıma İzninin Dayanağı

Şirketimiz tarafından yapılan tüm değerlendirmeler sonucunda; sizlere taşıma izninin dayanağı ile ilgili bilgileri vermiş bulunmaktayız. Taşıma izninin dayanağı ile ilgili yapmanız gereken devlet kurumuna başvurarak yasak saatlerinde ev taşımacılığı hizmeti ile ilgili bilgi vermek. Kısaca bu işlem için gerekçe sunmanız gerekmektedir.