Yeniköy evden eve nakliyat hizmetimiz ile İstanbul’un tarihi bir semti olan Sarıyer semtinde sizlere güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti sunmaktayız. Yeni bir eve taşınmak sizleri heyecanlanmaktadır. Ancak eşyalarınızın zarar görmeden taşınması sizlerin en çok düşündüğünüz ve endişe ettiğiniz konunun başında gelmektedir. Yeniköy nakliyat şirketi Çolakoğulları Nakliyat ile geniş araç filomuz, güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarımız ve son teknoloji malzemelerimiz ile Yeniköy’de sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız özellikle sonbahar aylarına özel evden eve nakliyat hizmetlerinde %20 İndirim ile evinizi taşımaktadır.

Yeniköy Evden Eve Nakliyat
Yeniköy Evden Eve Nakliyat

Yeniköy evden eve nakliye hizmetimiz ile teknolojiyi sonuna kadar kullanarak eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını amaçlamaktayız. Eşyalarınızın merdivenler ve apartman asansörlerinden taşınması sırasında çizilmesi ve kırılması olasılığı daha fazla olmaktadır. Ayrıca bu şekilde eşyaların taşınması daha fazla zaman almaktadır.

Yeniköy Evden Eve Güvenli Nakliye 

İstanbul’da çok fazla nakliyat şirketi vardır. Ancak bunların tamamı resmi değildir. Bazı kişiler bir araç alıyorlar ve bu araç ile gayri resmi bir şekilde nakliye hizmeti veriyorlar. Elbette siz bu tip kişilerden de hizmet alabilirsiniz. Ancak Yeniköy evden eve güvenli nakliye istiyorsanız mutlak resmi bir şirketten hizmet almalısınız. Yani hizmet alacağınız firmanın kurumsal bir yapısı bulunmalıdır. Aksi taktirde güvenli bir hizmet almak mümkün değildir. Biz Çolakoğulları Nakliyat olarak 1956 yılından bu yana resmi bir şekilde nakliye hizmeti veren bir firmayız. 

Yeniköy Evden Eve Asansörlü Nakliyat 

Nakliyat sektöründe en fazla tercih edilen sistem asansörlü taşımacılık sistemidir. Çünkü bu sistem az elemanla çok iş yapabilme imkânı vermektedir. Bizde müşterilerimizin işlerini çok daha hızlı bir şekilde halletmek için asansörlü nakliyat sistemlerinden faydalanmaktayız. Yeniköy evden eve asansörlü nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle olabildiğince hızlı bir şekilde nakliye işlerini tamamlamış olursunuz. Özellikle de İstanbul gibi büyük kentlerde nakliye işleri biraz sıkıntılıdır. Fakat biz tüm bu sıkıntıları aşıyoruz. 

Yeniköy evden eve nakliyat ile evinizin önüne asansör kurarak eşyalarınızın cam veya balkonlardan asansör yardımı ile taşınmasını sağlamaktayız. Bu şekilde yapılan taşımada eşyalarınızın zarar görme olasılığı en aza inmektedir. Ayrıca pratik bir taşıma yöntemi olduğu için sizlere zaman kazandırmaktayız. Sizler de eşyalarınızın zarar görmesini engellemek ve zamandan tasarruf etmek için teknolojiyi sonuna kadar kullanan ve yılların deneyimi ile sektörde öncü bir firma olan Çolakoğulları Nakliyatı seçerek taşınma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

YouTube video

Yeniköy Ev Taşıma Şirketleri

Yeniköy ev taşıma şirketleri son yıllarda hızlı bir artış göstermektedir. Taşınma işlemi için farklı nakliye şirketlerinden hizmet alanlardan Nakliye şirketi zamanında ev taşımaya gelmedi. Anlaştığımız fiyatlara taşınma sonrasında fiyatlar eklendi. Eşyalarımın farklı kişilerin eşyaları ile taşındığı bilgisine ulaştım. Eşyalarım taşınma sürecinde zarar gördü ve zararımın karşılanması için muhattap bulamadım.

Yukarıda yer alan cümleleri sıklıkla sizler de duymuşsunuzdur. Bu nedenle eşyalarınızın taşınması için güvenilir ve kurumsal bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Çolakoğulları Nakliyat olarak Yeniköy evden eve taşıma hizmetimizi kurumsal kimliğimiz ile sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Geniş araç filomuz, profesyonel ekip çalışanlarımız, son teknoloji malzemelerimiz ve Allianz tarafından yaptırdığımız taşınma sigortası ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Ayrıca olası zararlarda eşyalarınızı güvence altına almaktayız. Yılların deneyimi ile sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetimiz ile referanslarımızı gün geçtikçe artırmaktayız. Firmamızın evden eve nakliyat bölümüne tıkladığınız daha da ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca İnstagram sayfamızı da takip etmeyi unutmayın

Site Haritası