ASKILI ELBİSE TAŞIMACILIĞINDA LİDER

Türkiye’nin her bölgesine nakliyat hizmetleri sunmakta olan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel nakliyat hizmetlerini yoğun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her alanda başarılı bir grafik sergileyen şirketimiz özel taşımacılık hizmetlerine ek olarak 1970 yılından beri askılı elbise taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde bu hizmeti sergileyen firmamız ülkemizde özellikle birçok mağaza ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde dağıtımlar gerçekleştirmektedir. Çolakoğulları nakliyat, askılı elbise taşımacılığı hizmetlerinde gerekli araçlar üzerinde en derin ayrıntısına kadar profesyonelce organize edilmiştir.

Firmamız askılı elbise taşımacılığı konusunda siz değerli müşterilerimiz ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde gerekli yüklemeleri düzenli bir şekilde yaparak askılı taşınmasını sağlamaktayız. Her alanda önemli başarılara imza atmış bir nakliyat firması olan firmamız bu alanda 1970 yılından beri sürdürmüş olduğu çalışmalardan önemli referanslara sahip olmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek için her geçen gün yenilikler yaparak en iyi şekilde organize olmaktayız.

Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak taşımacılık sektörüne 1956 yılından ev taşımacılığı alanında giriş yapsak da 1970 yılında kurumsal taşımacılık alanına yönelerek ilk taşımacılığımız olan askılı elbise taşımacılığına yönelmiş bulunmaktayız.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments