Türkiye’de taşımacılık hizmetleri içinde yer alan Beyaz eşya taşıma ve montaj hizmeti birçok nakliyat firması tarafından yapılmaktadır. Ev taşımacılığı hizmetleri içerisinde yer almaktadir. Bulaşık makinası, Fırın, Çamaşır makinası ve kurutma makinası gibi beyaz eşyaların taşınması ve kurulum işlemleri yapabilen firmalar vardır.

Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası Nakliyesi ve Montajı

Beyaz eşya grubunda en çok hizmet verilen ev aletlerin başında çamaşır makinası ve bulaşık makinası gelmektedir. Çolakoğulları nakliyat işlemlerini şu şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız taşınacak evde iki makinanında çalışıp çalışmadığını kontrol ettikten sonra fişlerini çıkarara makinalara montaj etmektedir. Çamaşır makinasının bir özelliği taşıma sırasında kazan oynamasın diye 2 aparatı ile sabitlenmektedir. Daha sonra gider ve su hortumu yerinden sökülere makinaya yapıştırılır. Akabilden profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız makinayı aparatları ile birlikte paketleyerek taşımaya hazır hale getirirler.

camasir makinasi montaj nakliye
Beyaz Eşya Taşımacılığı

Aynı şekilde bulaşık makinası da sökümü su ve gider hortumu sökülerek makinaya bağlanılır. Kazan olayı olmadığı için sabitleme olayı yoktur. Yine elemanlarımız tarafından ambalajlanarak hazır hale getirilir.

Beyaz Eşyaları Profesyonel Ekiplerimizce Taşınmaktadır

Beyaz eşyalarınız yeni eve taşındıktan sonra montaj işlemlerine çok dikkat edilmelidir. Özellikle nakliyat firmalarının en büyük hatası su yerinde gider borusunun içinde yer alan siyah halka yani contayı düşürmeleri yada takmamaları sonucunda ileride makinasının çalışma vaziyetine geçmesi ile birlikte suyun dışarıya akması söz konusu olabilir. Bu konuda çok dikkatli olmalıyız. Çünkü; Mutfağı su basabilir 🙂

Çamaşır makinası da aynı şekilde montajı yapıldıktan sonra su musluğu açılır. ve fişi takılır. Makinalar hazır hale getirildiğinde son kontroller yapılır. Ve müşterimize teslim edilir. Buzdolabı ve mini fırın gibi sadece fişe takım işlemleri yapılan makinalarla ilgili detaylı bilgi vermeye gerek yoktur. Bunları siz değerli müşterilerimizde biliyordur.

Firmamızın beyaz eşya ambalajlama ve söküm işlemleri ile ilgili olarak; https://www.colakogullari.com.tr/videolarimiz ve instagram hesabımızı da tıklayabilirsiniz.

Tüm Beyaz Eşyalarınız Taşımacılık Sigortası Kapsamındadır

Firmamız ile yapacağınız tüm nakliye hizmetlerinde gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından sigortalı taşınmaktadır. Montaj ve demontaj işlemleri sırasında oluşabilecek tüm hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Site Haritası