Türkiye’de son yıllarda en çok tercih edilen yemek odası takımlarının vazgeçilmez parçası mermer masalardır. Mermer masa taşımacılığı hizmeti de özellikle son 8 yıl içinde yoğun olarak nakliyat firmalarının karşısına çıkmaktadır. Bu da doğal olarak nakliyat firmalarını çok zorlamaktadır.

Mermer Masaların Özellikler Nelerdir?

Mermer masalarının çok hassastır. Ve kırılgandır

Mermer masaların en ufağı bile insan gücünden daha fazla ağırdır

Yukarı belirtilen bu iki özellik bile mermer masaların nakliyat firmalarının kabusu olduğunun kanıtıdır. Bu yüzden her konuda olduğu gibi mermer masaların nakliye işlemlerinde özel hizmetler talep edebilirsiniz.

Çolakoğulları nakliyat firması olarak; Mermer masaların nakliye hizmetlerinden önce bir keşif yapılarak bu masanın nerden nereye nasıl taşınacağı ile ilgili her iki adreste keşfi sağlanmaktadır. Buna göre tedbirler alınmaktadır.

Mermer Masa Nakliyesi
Mermer Masa Nakliyesi

Mermer Masa Taşıma Kuralları Nelerdir?

Çolakoğulları nakliyat firması olarak; Mermer masaların nakliye hizmetlerinden önce bir keşif yapılarak bu masanın nerden nereye nasıl taşınacağı ile ilgili her iki adreste keşfi sağlanmaktadır. Buna göre tedbirler alınmaktadır.

1- Mermer masanın alt zemininde herhangi bir saç ile desteklenmemiş ve sadece file varsa çok daha dikkatli olmak zorundayız. Bu tür mermerlerde özel TAŞIMA KASASI şarttır.

2- Mermer masaların ölçülerine göre kasa yapıldığında o kasanın içine koymanın bile farklı teknikleri vardır. Mermer masalar sadece nakliye sırasında değil aynı zamanda paketleme esnasından da kırılabilir.

3- Taşıma işlemleri yapılırken çok dikkatli ve organizeli bir şekilde hareket edilmelidir. Mermer masanın herhangi bir tarafından harcanacak gücün diğer taraflardaki ekibe göre yüksek olursa kırılma riski daha fazladır.

Sigortalı Taşımacılık Var Neden Bu Kadar Dikkat Etmeliyiz

Sigortalı taşımacılık vardır. Ama nasıl var? İşte bu sorunun cevabını merak edenler için dikkatle okumanızı rica ediyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerinde taşınan masanın yada televizyonun sigortası yapılmaz. Sadece yol sigortası yapılır. O da yangın, kazalara karşı yapılan sigortadır. Burda en çok kırılma riski personelin taşıma ve paketleme esnasında oluşturacağı kazalardır. Bunu da sigorta firması karşılamadığı için otomatik olarak nakliyat firması ile baş başa kalıyorsunuz. Dikkatli olmamızın en büyük nedeni şudur ki; taşınan bir mermer masanın bugün itibari ile piyasası minimum 15.000,00 TL’DİR. Bu da nakliyat fiyatlarını aştığı için bu konuda sonradan müşteri ve nakliyat firması arasında anlaşmazlıklar mahkemeye kadar gidebilir.

mermer masa nakliyati
Mermer Masa Paketleme

Nakliyat firmasının profesyonel olması ve yıllardan beridir bu isim altında kaliteli işlemlere imza atması size en büyük güvendir. Fiyat konusunda da anlaştığınız taktirde bir nebze olsun içiniz rahat olabilir. Sonuçta oluşabilecek tüm zararı karşılamak için imza atan bu tür firmalar yeri geldiğinde cebinden de verebilecek potansiyele sahiptir.

asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri Kars evden eve nakliyat kurumsal taşımacılık nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat taşımacılık şirketleri çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul İzmir evden eve nakliyat İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası ev taşımacılığı şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

Site Haritası