1956 yılından beri İstanbul bölgesinde hizmet veren Çolakoğulları nakliyat, Bodrum bölgesinde merkez ofis açarak Bodrum İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlamıştır. Her zaman kaliteli bir hizmet vermek için büyük çaba sarf eden firmamız her iki lokasyonda profesyonel kadroları ile hizmet vermiş bulunmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bodrum İstanbul Arası Ev Taşımacılığı

Ülkemizin en önemli lojistik hizmetlerinden biri olan şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri hız geçtikçe gelişmektedir. Türkiye’nin her tarafına taşımacılık hizmetleri sunan birçok nakliyat firması olduğu gibi Çolakoğulları nakliyat firması da bu konuda başarılı ve güvenli taşımacılık hizmetlerine devam etmektedir.

Gerek ev gerek ofis taşımacılığı alanında kendini en iyi şekilde gösteren firmamız ev taşımacılığı hizmetlerinde özellikle İstanbul Bodrum arası nakliye hizmetlerini en iyi şekilde organize etmiştir. Günümüzde İstanbul Bodrum evden eve taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat ile tanışabilirsiniz. Yılların başarılı ve güvenilir nakliyat firması ile her daim taşımacılık hizmetlerinizi alabilirsiniz. Firmamız İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması olarak tanınması sizlere her konuda gerekli güveni vermesi yeterlidir.

İstanbul Bodrum Evden Eve Taşımacılık

İstanbul’un en büyük nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat firması ile ister yaz ister kış aylarında ev eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Bodrum İstanbul evden eve nakliye hizmetlerinde firmamız parsiyel taşımacılık hizmetleri sunduğu gibi Özel taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır.

1956 yılından bu yana Türkiye’nin her yerinde nakliye hizmetleri veren Çolakoğulları nakliyat, evden eve nakliye hizmetlerinde hem personelleri hem de kullanmış olduğu malzemeler ile sektöründe ne kadar başarılı ve öz güvenli çalıştığını göstermektedir.  İster Bodrum İstanbul İster İstanbul Bodrum arası ev taşımacılığı hizmeti almak isteyen firmamız sizlere her konuda gerekli desteği vermektedir.

Şirketimizin tüm nakliye süreçlerinde gerekli sigortalama işlemleri taşıma öncesi yapılmaktadır. İstanbul nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi Bodrum nakliye hizmetlerinde de aynı sigorta firması ile çalışmaktayız. ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyan firmamız; sizlere her taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi ticari taşımacılık hizmetlerinde de aynı ayrıcalığı tanımaktadır. Firmamızın tüm taşımacılık süreçlerini instagram sayfamızdan gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz.

colakoglu ev tasima

Site Haritası