Levent ofis taşımacılığı, böylesine gelişmiş bir bölgede en çok tercih edilen hizmet türleri arasında yer alıyor. Burası, özellikle de işyeri hareketliliği açısından oldukça canlı bir bölgedir. İnsanlar buradaki ofislerini başka yere, veya da başka yerdeki ofislerini buraya taşırlar. Elbette ki bu önemli hizmet için uzman bir nakliye firmasından hizmet alınması gerekmektedir. Ancak bu sayede ofisinizin adres değişimi işleminde tamamen sorunsuz bir süreç geçirirsiniz. Çolakoğulları Nakliyat firmamızdan hizmet alanlar, bu süreçte hiçbir şekilde sorun yaşamazlar. Bu konuda bize ulaşmanızı öneriyoruz. 

Levent Ofis Taşıma

Levent Ofis Taşımacılığı
Levent Ofis Taşımacılığı

Levent ofis taşıma firması olarak, bu sektörde yarım asrı aşkın süredir aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamızın bu konudaki deneyimi gerçekten de üst düzey seviyelerdedir. Sizlerin de tarafımızca sunulan üstün kaliteli hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmasını diliyoruz. Zaten bunun için bize sabit telefonlarımızdan veya instagram adresimiz üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Biz de bu kapsamda sizlere kaliteli bir ofis nakliyesi hizmeti sağlamak için kolları sıvayacağız. 

Amacımız, ödemiş olduğunuz ofis taşımacılık ücretinin karşılığını en iyi şekilde almanızdır. Zaten kurumsal bir hizmet sağlamamız sayesinde, hiçbir şekilde endişeye de mahal vermiyoruz. Unutmayın ki Çolakoğulları Nakliyat firması varsa, güven ve kalite vardır.

Levent Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Müşteri memnuniyeti ön planda olmalıdır
  • Müşterilerin talepleri dinlenmeli ve yeri geldiğinde sunulan hizmetler de bu taleplere göre belirlenmelidir. 
  • Müşterilere her daim sigortalı ofis nakliyesi hizmeti sunulmalıdır. 
  • Kurumsal ofis nakliyat hizmeti kapsamında, hizmet kalitesi en üst seviyeye çıkarılmalıdır. 
  • Ofis taşıma fiyatları uygun tarifelerde olmalıdır
  • Ofis eşyası paketleme hizmeti sağlanarak eşyalar güvenle taşınmalıdır

En İyi Levent Ofis Taşımacılığı Firması

Levent Ofis Taşımacılığı
Levent Ofis Taşımacılığı

En iyi Levent ofis taşımacılığı firması aramaları yaparak siz de kendiniz için kaliteli bir adresle anlaşma sağlayabilirsiniz. Sektörün yıldızı olarak ön planda olan Çolakoğulları Nakliyat firmamız, elbette ki bu aramalarınızın en doğru karşılığı olacaktır. Firmamızdan alacağınız üstün kaliteli hizmetler sayesinde ofis eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Biz, hizmet kalitesi ile ön planda olan bir firmayız. 

Şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı işlemlerinde her daim müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Böylece sizlerin istek ve taleplerini de her daim göz önünde bulundurmuş oluyoruz. 

Profesyonel Ofis Taşıma Firmasının 9 Özelliği

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

Levent Ofis Eşyası Paketleme

Levent Ofis Taşımacılığı
Levent Ofis Taşımacılığı

Levent ofis eşyası paketleme işlemleri de yine bizim için çok önemlidir. Bu sayede, ofis eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını mümkün kılmaktayız. Eşyalarınızı önce gruplandırmaktayız. Sonra da eşyalarınız için en uygun paketleme çalışmalarını yapıyoruz. Çolakoğulları Nakliyat firmamızın güvencesinde olan ofis eşyaları, taşıma işlemi esnasında asla zarar görmez. 

Bizim olduğumuz yerde kalite ve güven vardır. Levent ofis taşımacılığı hizmetlerimizi de bu güven ve kalite dahilinde sizlere sunuyoruz. Siz de tüm bu olanaklardan faydalanmak için ofis taşıma şirketleri arasında ön plana çıkan firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Sizlerden Gelen Sorular

Levent Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Levent ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Levent Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Levent ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Levent Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Levent ofis taşımacılığı işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Levent Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız Levent ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Levent Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Levent ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası