Türkiye’de hizmet sektörlerinde her geçen gün birçok hizmet ortaya çıkmaktadır. Çanta bavul taşımacılığı hizmetleri de büyük ilgi ile karşılanmıştır. Özel Vip müşterilerinin kişisel malzemelerinin nakliyesi yapılmaktadır. Türkiye içinde bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çanta ve Bavullar Artık Sigortalı Taşınmaktadır.

Firmamız çanta ve bavul taşımacılığı hizmetlerinde tüm ürünlerinizin sigortasını yapmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz dışında oluşan tüm olaylarda bile sigorta devreye girmektedir. Sigortalı çanta ve bavul taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hemen bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Peki Çanta Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleştiriliyor?

İstanbul’un en büyük evden eve taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firmasından tüm bilgileri alabilirsiniz. Ülkemizin hemen hemen her yerinde profesyonel nakliyat hizmetlerini sunmaktayız. Çantal Bavul nakliyesi ile ilgili yurt dışı fuarlarında edindiğimiz bilgiler neticesinde bu hizmeti ülkemize getirmeye karar verdik. Bu hizmeti talep eden sayısız müşterilerimiz vardır. Sadece özel kişiler istemiyor. Aynı zamanda şirketlerinde kurumsal istekleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Çanta, Bavul, Valiz Taşımacılığı Hizmetleri

İster çantalarınızı ister valizlerinizi istediğiniz noktadan istediğiniz diğer bir noktaya nakil ettirebilirsiniz. Her şeyi sistemli olarak gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz kargo firmaları gibi hareket ederek ürünlerinize zarar verecek şekilde taşıma yapmamaktadırlar. Bu konuda tedbirli hareket etmekteyiz. Sizlere her konuda gerekli desteği en iyi şekilde sunmaktayız. Şirketimizin instagram hesabı üzerinden de firmamızı takip edebilirsiniz.

Çanta ve Bavullarınız Sigortalı Taşınmaktadır

Firmamız tarafından profesyonel ekiplerimizce tüm ürünleriniz sayılı olarak alınır. Ve yeni evinize yada iş yerinize sigortalı olarak taşınmaktadır. Kapıdan kapıya hizmet sürecini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti VİP taşımacılık olarak da algılayabilirsiniz. Sektöründe her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız ile tüm nakliyat faaliyetlerinde destek alabilirsiniz.

Site Haritası