Ev taşımada kolileme hizmeti, Çolakoğulları nakliyat firması olarak özellikle dikkat ettiğimiz bir hizmet konusudur. Özellikle de kolileme aşaması için uygun olan eşyalarınız, profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından özenle kolilenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın kırılma veya başka bir şekilde zarar görme olasılığını da ortadan kaldırmış oluyoruz. 

Çolakoğulları Nakliyat firmamızdan hizmet alarak ev eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. 

Evden Eve Nakliyat Kolileme Hizmeti

Evden eve nakliyat kolileme hizmetimizle birlikte, iş kalitemizi daha da üst seviyelere taşımaktayız. Mesela bu önemli hizmet, birçok nakliye firması tarafından sağlanamamaktadır. Ancak biz, siz değerli müşterilerilerimizin memnuniyetini daima ön planda tuttuğumuz için tüm eşyalarınızı özenle kolileyip herhangi bir kırılma vs durumlarına karşı önlem alıyoruz.

Profesyonel kolileme hizmeti ve çok daha fazlası, firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. 

kolileme hizmetleri

Ev Taşımada Kutulama Hizmeti

Ev taşıma konusu, fazlasıyla dikkat ve profesyonellik isteyen bir süreçtir. Bu sürecin en sağlıklı şekilde ilerleyebilmesi için bizim gibi uzman bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Bu sayede ödediğiniz ücretlerin hakkını da fazlasıyla almış olursunuz. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak ev eşyalarınızı en uygun kutulara koyarak o şekilde nakliyesini sağlamaktayız. Yani hizmet standartlarımız dahilindeki koli taşıma ve paketleme süreci tamamen bize aittir.

Siz de ev taşıma kolileme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Karton Koli İle Ev Taşımacılığı

Ev taşımada paketleme ve kolileme hizmetinin öncüsü olan Çolakoğulları Nakliyat, şüphesiz ki en iyi müşteri deneyiminiz olacaktır. Firma olarak sağlamış olduğumuz hizmetler doğrultusunda, ev taşımacılığı sürecimizde dayanıklı karton koli malzemeleri kullanmaktayız. Uzman ekiplerimiz, adresinize geldiklerinde profesyonel kolileme işlemi gerçekleştirirler ve bu sayede de eşyalarınız güvenli şekilde nakliyeye hazır hale gelir. Sonrasında da kolilediğimiz eşyaları yeni adresinize ulaştırarak süreci tamamlamaktayız. 

Ev Taşımacılığında Kolileme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ev taşımacılığında kolileme işlemi yaparken, öncelikle eşyalarınızı detaylıca kontrol etmekteyiz. Sonuçta her eşyanın kendine uygun şekilde kolilenmesi gerekmektedir. Koli boyutlarına göre de eşyalarınızı gruplandırdıktan sonra, işleme başlıyoruz. Profesyonel paketleme işlemimiz doğrultusunda her bir eşyanızın kendine uygun bir koli içerisinde yer aldığını da bilmenizi isteriz. Sonrasında, hazırladığımız eşya kolilerini yük asansörümüz yardımıyla aşağıda indirip nakliye aracımıza yüklüyoruz. Sonra da yeni adresinize ulaştırıp, paketlerinden çıkararak hizmet sürecimizi tamamlıyoruz. 

profesyonel kolileme hizmeti

Ofis Taşımada Kolileme Hizmeti

Çolakoğulları Nakliyat firması olarak ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktayız. Hatta ofis eşyaları, diğerlerine göre çok daha hassas ve kırılgandır. Yani bu eşyaların kolileme ve paketlenmesi sürecinde çok daha dikkatli olunması gerekir. Ayrıca işlem esnasında kullanılacak koli ve kutuların dayanıklılığı da çok önemlidir. Bu standartlar dahilinde hizmet veren firmamız, ofis taşıma sürecinde daima memnuniyetinizi kazanmak üzere bir rotasyon izlemektedir. 

Profesyonel Kolileme Hizmeti

Profesyonel kolileme hizmetimiz doğrultusunda şu hususları daima göz önünde bulundurmaktayız. 

 ✅ Kurumsal kolileme hizmeti✅Kolileme işleminin profesyonel kişilerce yapılması
 ✅ Sigortalı kolileme hizmeti✅Kırılmayacak şekilde kolileme işlemi

Sizlerden Gelen Sorular

Ev Taşıma Kaç Koli İle Yapılır?

Ev taşıma işlemlerinizde herhangi bir şekilde koli sınırlandırması yapmıyoruz. Ev eşyalarınız için ne kadar koli gerekiyorsa, biz de o kadar sayıda koli kullanmaktayız. Ayrıca sırf daha az sayıda koli kullanılsın diye eşyalarınızı gereksiz yere sıkıştırmaktan da kaçınıyoruz. Amacımız, eşyalarınızın en uygun şekilde ve zarar görmeyecek düzende kolilenmesini sağlamaktır. 

Eşya Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eşyalarınızı taşırken öncelikle kurumsal bir nakliye hizmeti aldığınızdan emin olmanızı sağlıyoruz. Hizmet içeriğimizde ise eşyalarınıza mutlaka sigorta yapmakta ve sizleri herhangi bir maddi zarara karşı güvence altına almaktayız. Sonrasında, adresinize gelen profesyonel ekiplerimiz, eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunmaktayız. Yine sizlere en uygun fiyat tarifelerimizi sunarak, bütçenizi hiçbir şekilde sarsmıyoruz. Evden eve nakliyat kolileme işlemlerimizi de büyük bir titizlikle yapmaktayız. Siz de hizmet aldığınız firmada bu özelliklerin olmasına çok dikkat etmelisiniz. 

Ev Taşımada Koli Nereden Alınır?

Ev taşımada kolileme işlemi yapmak istiyorsanız, bunun için gerekli olan kolileri nakliye firmalarından alabilirsiniz. Ancak bu işlemi sizlerden ziyade bizim gibi uzman bir firmanın gerçekleştirmesi daha uygun olacaktır. Zaten bizden hizmet aldığınızda da koli alma gibi bir derdiniz kesinlikle olmayacaktır. Firma olarak sizlere gerekli olan kolileri temin ederek profesyonel eşya paketleme hizmeti sunmaktayız. 

Site Haritası