İstanbul Bodrum nakliyat hizmeti veren firmamız, birbirine oldukça uzak olan bu iki mesafeyi sizler için bir sorun olmaktan çıkarıyor. Her iki kent arasında da örmüş olduğumuz ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmeti sayesinde, kolaylık yaşamanızı sağlıyoruz. Bizden hizmet alan müşterilerimizin süreç sonundaki memnuniyetini görmek ise işimize olan bağlığımızı da da artırıyor.

Siz de “Çolakoğulları Nakliyat” firmamızı tercih ederek bu kapsamda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. 

İstanbul Bodrum Nakliyat Süreci

İstanbul Bodrum nakliyat sürecini son derece profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren, sizlere profesyonelliği ve kurumsal hizmet standartlarını sunmak, en büyük hedefimizdir. 

bodrum nakliyat istanbul

Öncelikle eşyalarınızın alınacağı adrese gelerek incelemeler yapmaktayız. Sonrasında ise eşyalarınızın sigortalama işlemini de gerçekleştirerek, paketleme kısmına geçiyoruz. Eğer bu esnada sökülmesi gereken eşyalarınız olursa, yine onları yapma sorumluluğu da tamamen bize aittir. Tüm eşyalarınız hazır olduktan sonra, yük asansörü kullanarak nakliye aracımıza yükleme yapmaktayız. Ardından da hazırlanan nakliye aracımız ile Bodrum bölgesindeki yeni adresinize ulaşım sağlıyoruz. Yine burada da eşyalarınızı adresinize kadar taşıyıp, kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu böylece İstanbul Bodrum nakliyat sürecimizi en iyi şekilde tamamlamış oluyoruz. 

İstanbul Bodrum Nakliyat Şirketinde Sunduğumuz Hizmetler

 ✅Ev Taşıma Hizmetleri✅Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
 ✅Ofis Taşıma Hizmetleri✅Özel VİP Taşımacılık Hizmeti
 ✅Parça Eşya Taşıma Hizmetleri✅Sigortalı Eşya Taşıma Hizmeti
 ✅Eşya Depolama Hizmetleri✅ Asansörlü Nakliye Hizmeti

İstanbul Bodrum Nakliyat

Ofis Taşıma FiyatlarıOfis Taşımacılığı Ücretleri Asansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 5.000 ₺2.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı10.000 – 30.000 ₺2.000 ₺
1+1 Ofis Taşıma Ücretleri10.000 – 12.000 ₺2.000 ₺
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri12.000 – 15.000 ₺2.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri18.000 – 22.000 ₺2.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri20.000 – 25.000 ₺2.000 ₺

İstanbul – Bodrum Nakliyat Ücreti

Güvenilir İstanbul Bodrum Nakliyat Firmalarının Özellikleri

İstanbul Bodrum arası güvenilir nakliyat hizmeti sunan firmalar, sahip olduğu özellikleri ile fark yaratırlar. Bu güvenilirlik, aynı zamanda müşterilerin gönül rahatlığıyla hizmet almasına da öncülük eder. Biz de “Çolakoğulları Nakliyat” firması olarak şu özellikler dahilinde istanbul bodrum şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlıyoruz; 

  • Firma bünyemizde daima uzman nakliyat personelleri görev yapar. 
  • Personellerimiz, eşyalarınızın paketlenmesi konusunda daima uygun malzemeler ve teknolojik ekipmanlar kullanır. 
  • Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için daima dikkatli oluruz. 
  • Evden eve nakliye yaparken, daima bir sözleşme yükümlülüğümüz olur. 
  • Müşterilerimizin eşyalarına sigorta yaparak onları maddi açıdan güvence altına alırız. 
  • Asansörlü taşımacılık hizmeti sunmakta ve süreci daha pratik hale getirmekteyiz. 
  • Nakliye hizmetlerimizin yanı sıra, eşya depolama hizmeti de sunarak her türlü ihtiyaç anında yanınızda oluyoruz. 

İstanbul Bodrum Arası Sigortalı Nakliyat

“Çolakoğulları Nakliyat” firması olarak müşterilerimize daima değer veriyoruz. Bu değeri de sizlere sunmuş olduğumuz sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde fazlasıyla göstermekteyiz. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda meydana gelecek herhangi bir maddi hasar, hiçbir şekilde size yansıtılmaz. Sigortalama yapıldığı için tüm maddi hazar da sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. 

Kurumsal Nakliyat Hizmeti Sunuyoruz

Firmamız, kurumsallığa da fazlasıyla önem göstermektedir. Bu alanda uzun yıllar boyunca hizmet vermemizin yanı sıra, sektörün öncüsü olduğumuzu da rahatlıkla ifade edebiliriz. Alanımızda uzmanlaşmamız, müşterilerimize kurumsal eşya taşımacılığı hizmeti vermemizi de sağlıyor. Elbette ki müşterilerimiz de bizimle iletişime geçtikleri ilk andan itibaren firmamızın geniş çaplı hizmet olanaklarından diledikleri gibi faydalanabilmektedir. Konu nakliye olunca, yer ve zaman fark etmeksizin “Çolakoğulları Eşya Taşımacılık” firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

YouTube video

Sizlerden Gelen Sorular

İstanbul – Bodrum Arası Ev Taşımak Ne Kadar Sürer?

Eşyalarınız paketlendikten sonra, bir adresten diğerine ulaşım sağlamamız ortalama olarak 12 saat sürmektedir. Tabii bu durum olası trafik ve köprü geçişlerindeki zamanlamalara göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgileri Bodrum evden eve nakliyat sayfamız üzerinden de alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın instagram sayfası üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

İstanbul – Bodrum Eşya Taşımacılığında Sigorta Yapıyor musunuz?

Elbette, firma prosedürü olarak tüm müşterilerimize sağladığımız hizmetlerde sigorta işlemi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerinde daima sigotalı nakliye hizmeti vermekteyiz. Sigortalı nakliye hizmeti sağlıyor olmamız, müşterilerimize güvence ve kolaylık sağlamaktadır. 

İstanbul – Bodrum Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul – Bodrum arası nakliye ücretleri 5 bin TL’den başlamaktadır. Tabii eşyalarınızın oranına ve sizlerin ekstra taleplerine bağlı olarak da fiyat değişikliğinin yaşanabileceğini de belirtmek isteriz. Ücret konusundaki en doğru ve güncel bilgilendirmeler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası