Ev taşımak istiyorum yönündeki talepler, özellikle de son zamanlarda ciddi oranda artış göstermiştir. İnsanlar, çeşitli sebeplerden ötürü evlerini taşıtmak istemektedir. Bunun için de alanında uzman firmalara başvurabilirsiniz. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimizde bu alanda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek ev eşyalarınızı dilediğiniz gibi taşıtabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında Devrim Yaratan Nakliyat Şirketini Seçin;

Ev Taşımak İstiyorum
Ev Taşımak İstiyorum

Ev Taşımak İstiyorum diyorsunuz fakat doğru düzgün bir firma bulamıyoruz mu diyorsunuz? Yakın zamanda Evimi taşıttırmak istiyorum diyorsanız biraz korku dolu olduğunuzu hissedebiliyoruz. Daha önce duyduğunuz şehir efsaneleri ya da bizzat yaşadığınız kötü tecrübeler sizleri taşınmaktan korkar hale getirmiş olabilir. Özellikle birçok sayfada yorum arıyor ve doğru firmayı seçmeye çalışıyorsanız aklınızın daha çok karışacağını da çok iyi biliyoruz.

Peki gereken doğru nakliye firmasını nasıl bulacaksınız. Evleriniz küçük olsun ya da büyük olsun fark etmez. Önemli olan sizlerin en doğru şekilde taşınmanız olacaktır. Elbette firmayı seçtikten sonra isteklerinizi belirtmekte size kalıyor. Evimi taşıttırmak istiyorum ama tamamen her şeyi firma yapsın diyorsanız ayrı bir hizmet ve fiyat ya da ben kolileme yapmak istiyorum ve sadece taşınsın istiyorum diyorsanız ayrı bir fiyat alacaksınız. Bunu belirleyen siz olacağınız için, öncelikle nasıl bir taşınma istediğinize karar verin ev daha sonra evimi taşıtmak için firma arıyorum sorusunu sormaya başlayın.

Ev Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Evdeki Eşya MiktarıOrtalama Ev Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ev Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ev Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ev Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ev Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ev Taşımak İstiyorum, Kimden Yardım Alabilirim?

Ev Taşımak İstiyorum
Ev Taşımak İstiyorum

Çolakoğulları nakliyat firması seçebileceğiniz en doğru firmaların arasında yer alıyor olacak. Sizlerde arık kendinizi güvene alın ve evlerinizi teslim edecek firmayı seçmiş oluverin. İnanıyoruz ki sorunsuz bir taşınma ve sonrasında keyif yapma hakkınız doğacak. Hatta sonrasında olumlu düşüncelerinizi de paylaşabilir ve sizden sonrakilere ışık tutabilirsiniz.

İnsanlar yeni bi ev aldıklarında yada evini değiştirdiklerinde ilk akıllarına gelen evimi taşıtmak istiyorum. Ama kime taşıtacağım? Evet, bu soru ve doğru cevabı çok önemlidir. Çünkü ev taşımacılığı yapan firmalara baktığınızda internet ortamında kurumsal bir nakliyat şirketi olarak karşınıza çıkıyor. Fakat gelin görün ki evden eve nakliyat açısından çoğunun hiçbir alakası yoktur. Ev taşımak istiyorum diyen herkes, instagram adresinizden veya telefonlarımızdan mutlaka bize ulaşmalıdır.

EVİNİZİ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BİZE TESLİM EDİN!

Evinizi taşıtacağınız nakliyat şirketine dikkat etmeniz gerekiyor. Çolakoğulları nakliyat, geçmişten bu yana taşımacılık hizmetlerinde devrim yaratan kurumsal bir kuruluştur. Firmanın ev taşımacılığı ile ilgili olarak detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz;

Firmanın kurumsal web adresi olan http://www.colakogullari.com.tr/evden-eve-nakliyat.html adresinden inceleyebilirsiniz. Günümüzün en düzgün, en doğru ve en profesyonel ev taşıyan nakliyat şirketi kuşkusuz Çolakoğulları nakliyattır. Çolakoğulları nakliyat sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerinde kaliteli hizmeti veren kurumsal bir nakliye şirketidir. ev taşımak istiyorum sloganı ile internet ortamında araştırma yaparken lütfen dikkat ediniz. Ev taşımak istiyorum diyen herkese yardımcı oluyoruz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ev Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Ev taşıma ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ev eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ev Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ev taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ev eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ev taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ev Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ev taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ev eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ev Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ev taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ev Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ev taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ev eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ev taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ev taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası