Evden eve taşımacılık hizmetleri her geçen gün sektör olma yolunda ilerlemektedir. Türkiye’de ve dünyada artık bir sektör olarak algılanıyor. Fakat hala resmiyete kavuşmamıştır. İnsanlar ev eşyalarını sürekli taşımak gibi durumlarda kalabiliyor. Doğal olarak bulundukları il yada ilçede eşya nakliyesi yapacak nakliyat şirketi bulmak zorundadırlar. Peki evinizi profesyonelce taşıtma yolları nelerdir.

Evinizin Taşıtırken Aşağıdaki Durumlara Dikkat Ediniz

Ev eşyalarınızı en iyi nakliyat firması ile taşıttırmaya çalışınız. Nakliyat firması ne kadar kaliteli olursa işine ve eşyalarınıza o kadar değer verir. Çünkü sektörde yoğun rekabet söz konusudur. Bu yüzden müşteri memnuniyeti oluşturarak sizi ve çevrenizi kazanmak için çaba harcayacaklardır.

Nakliyat şirketi ile taşıma sözleşmesini kesinlikle yapınız. En önemli konulardan biride şüphesiz ki budur. Nakliyat firmaları ile taşıma esnasında yada taşıma sonrasında maddi manevi birçok konuda anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Atalarımızın da belirttiği üzere “söz uçar yazı kalır” sözünden hareketle sözleşmenizi doldurup her iki taraf olarak imzayalayın. Buradaki amaç hem siz hem de nakliyat firması güvence altın alınmasıdır.

profesyonel ev tasima hizmetleri
Profesyonel Ev Taşıma Yolları

Taşıma sigortasını taşıma öncesi talep ediniz. En kritik konulardan biridir. Çünkü; ev taşıma hizmetlerinde kırılma, dökül gibi birçok kazalar söz konusu olabilir. Hatta daha vahim kazalarda olabilir. Sigorta yaptırarak hem kendinizi hem de nakliyat firmasını güvence altında tutmuş olabilirsiniz.

Ev Taşımacılığı Hizmetlerinde Ek Hizmetler Neledir?

Özellikle Türkiye’de hizmet veren bir nakliyat firması olarak sizlere bazı konularda açıklık getireceğiz.

Nakliyat firmalarının hiçbirinde marangozcu yoktur. Mobilyacılar vardır. Evinizin bazı eşyaları yeni yere sığmadığı zaman kesme biçme yerleştirme gibi işlemleri nakliyat firması yapamaz. Dışardan destek almak zorunda kalır. Tabi anlaşmayı bu şekilde yaptıysanız.

Nakliyat firmalarında duvar delme, elektrikçi, klima söküm ve taşım, perdelerin takımı gibi birçok işlem ek hizmete tabidir. Bunları firmadan önceden talep ederseniz firma ile anlaşma sağladığınızda firma bunlarla ilgili gerekli önlemleri alır. Böylece sizde plansız ve mağdur olmazsınız.

Çolakoğulları Nakliyat Güvencesi İle Sistemli Evden Eve Nakliyat

Sektöründe zirve yapmış bir firmayız. Her zaman müşterilerimize değer vermekteyiz. Yapılan veya yapılmayan tüm işlemleri önceden belirttiğimiz için her iki taraf için mutsuz bir sonuç çıkmaz. evinizi profesyonelce taşıtma yolları nelerdir sorusuna yeterli düzeyde cevapladığımızı düşünmekteyiz. Hizmet süreçlerini yine sosyal medya hesabımız olan İnstagram da takip edebilirsiniz.

Site Haritası