Türkiye’nin kurumsal ve güvenilir taşıma firması olan Çolakoğulları nakliyat sizlere asansörlü ev taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul nakliyat asansör kiralama fiyatları ile ilgili aşağıda sizlere detaylı olarak fiyatları vermiş bulunmaktayız. İstanbul’un birçok lokasyonunda dış asansör kurulumuna müsaittir.

Asansörlü Ev Taşıma Avantajı Var Mı?

Dışarıdan asansörlü evden eve nakliye hizmetleri diğer iç asansörlü nakliye hizmetine göre çok avantajlıdır. Hem nakliye firması hem de müşteri açısında hızlı bir şekilde süreç gerçekleşmektedir. Çolakoğulları ailesi olarak tüm nakliye süreçlerinde dış asansör kurulumu tercih edilmektedir. Bu bizim için de büyük bir avantajdır. Dış asansör ile hem eşyalarınız hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Hem de hasar alma riski daha azdır.

Ev Taşımacılığında Dış Asansör Ücretleri Ne Kadar?

Asansörlü Nakliyat Ücretleri0 – 8 Kat Arası8 -15 Kat Arası
Tek Taraf Kurulum Asansör Fiyatı700 ₺900 ₺
Çift Taraf Kurulum Asansör Fiyatı1200 ₺TEKLİF AL
1+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı700 ₺900 ₺
2+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı900 ₺1100 ₺
3+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı1100 ₺1300 ₺
4+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı1200 ₺1400 ₺
5+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı1300 ₺1500 ₺
İstanbul nakliyat asansörlü kiralama fiyatları

Tüm Nakliye Hizmetlerinde Çolakoğulları Farkı

İstanbul’un en çok tercih edilen firmasıyız. Bizimle yapacağınız tüm nakliye hizmetlerinde her türlü teknolojiden faydalanabileceksiniz. Kaliteli özel paketleme malzemeleri, dış asansör sistemi, ön hazırlık hizmeti ve geniş kapsamlı sigorta kısaca diğer nakliyat firmalarında alamadığınız tüm hizmetleri bizimle alabilirsiniz.

istanbul nakliyat dis asansorlu tasima fiyatlari
asansörlü nakliyat fiyatları

2022 Yılında Asansörlü Nakliyat Fiyatları

2022 yılında ülke şartlarında birçok zorluklar yaşandı. Ekonomik krizlerle birlikte maliyetler her geçen ay artış gösterdi. Buda doğal olarak birçok soruna sebep oldu. Çolakoğulları nakliyat firması da bu zamlardan etkilendi. Dışarıdan asansörlü nakliye hizmetlerinde 2022 yılında %30 artış söz konusu oldu. Bu konuda hem müşteriler hem de diğer kiralama hizmeti alan nakliyat firmalarını da etkiledi. Geçiçi bir ekonomik kriz olup olmadığı yakın süreçlerde belli olacaktır. Bu konuda tüm müşterilerimizin anlayışla karşılamasını rica ediyoruz.

İstanbul nakliyat asansör kiralama fiyatları son güncelleme ile tarafınıza sunulmuştur. Firmamızdan nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi aldığınızda dış asansör sisteminin talep edip etmediğinizi de lütfen belirtiniz. Firmamız expertiz hizmeti sağlayarak binanızın asansör kurulumuna müsait olup olmadığına bakmaktadır.

Dış asansör hizmeti ile ilgili olarak youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Site Haritası