Florya ofis taşımacılığı, son zamanların artış gösteren hizmet talepleri arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı kaliteli taşımacılık işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler, bu kapsamda hizmet veren uzman adreslere yönelmelidir. Zira fiyat performans açısından en uygun tarifeleri, yalnızca uzman firmalarda görebilirsiniz. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize her daim en iyi Florya ofis nakliyesi hizmetlerini sunmaktayız. 

Florya Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Florya Ofis Taşımacılığı Yapan Firmalar

IMG 20240209 WA0205 4

Florya ofis taşımacılığı yapan firmalar arasında ön planda olan bir adres olmamız, bizi bölge dahilindeki en birincil seçenek yapıyor. Ofis taşıma şirketleri arasında kaliteli bir seçenek olarak, bu sektörde yarım asrı aşkın süredir gelen bir deneyimimiz mevcut. Elbette ki bu uzun süreç dahilinde sektöre dair çok şey öğrendik. Öğrendiklerimizi ise daha da geliştirerek, sizlere en iyi hizmetleri sağlamak adına uyguluyoruz. 

Zaten mevcut firmaların birçoğu da ofis taşımacılığı sürecinde bizden ilham almaktadır. Siz de bu önemli hizmet türü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Amacımız, ödemiş olduğunuz ofis taşıma ücretinin hakkını en iyi şekilde almanızdır. Zaten uygun fiyatlı bir firma olmamız sebebiyle bizi tercih etme konusunda da asla zorluk yaşamazsınız. Eğer fiyat ve iş kalitesi bakımından iyi bir uyum yakalamak istiyorsanız, size sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu ifade etmek isteriz. Unutmayın ki bizden aldığınız ofis nakliyesi hizmeti, eşsiz niteliklerde olacaktır. 

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Firma personellerinin deneyimli ve işinde uzman olması gerekir. 
  • Hizmet aldığınız firma, Florya ofis taşımacılığı sürecinde uzman bir adres olmalıdır. 
  • Müşteri memnuniyeti her daim ön planda olmalıdır. 
  • Ofis taşıma fiyatları konusunda uygun seçenekler sunulmalıdır. 
  • Kurumsal nakliyat hizmeti sağlanmalıdır. 
  • O firmanın sektör genelinde uzun yıllardır var olması gerekir. 
  • Aynı zamanda muhakkak ofis eşyası paketleme hizmeti de sunulmalıdır. 
  • Şehirlerarası ofis taşımacılığı konusunda da deneyimli bir firma olmalıdır.

Çolakoğulları Nakliyat Florya Ofis Nakliyesi Süreci

IMG 20240209 WA0157 4

Çolakoğulları nakliyat Florya ofis nakliyesi süreci, tarafımızca en profesyonel şekilde yürütülmektedir. Biz, firma olarak bu süreci tam bir profesyonellik dahilinde sürdürüyoruz. Öncelikle adresinize gelip, eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Bu esnada sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde bizden fiyat bilgisi de almış oluyorsunuz. Sonrasında, onayınızı da alarak, ofis eşyası paketleme işlemiyle birlikte sürece başlıyoruz. 

Paketlediğimiz ofis eşyalarını da yük asansörümüz ile nakliye aracımıza yüklemekteyiz. Sonrasında güvenli bir yolculuk ile tüm ofis eşyalarını yeni adresinize ulaştırıyoruz. Burada da yine eşyalarınızı yük asansörümüz ile yeni adresinize taşıyıp, yerlerine yerleştiriyoruz. Böylece Florya ofis taşımacılığı işlemimiz tamamlanmış oluyor. Üstelik bu işlemi hem güvenli, hem de hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Yani bu da sizin için çok önemli bir avantajdır. Bize sabit telefonlarımız veya da instagram adresimizden kolay şekilde ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Ofis Taşıma Firmasının Özellikleri

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Florya Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Florya ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Florya Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Florya ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Florya Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Florya ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii ofis eşyalarınızın miktarına ve diğer belirli etkenlere bağlı olarak bu süre iki veya üç güne de çıkabilir. 

Florya Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız Florya ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Florya Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Florya ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası