Evden Eve Taşıma Tüyoları
Evden Eve Taşıma Tüyoları

Kadıköy Ofis Taşımacılığı Güvenle Taşır!

Kadıköy ofis taşımacılığı, ofis içerisindeki var olan düzene büyük bir özen göstererek tüm işlemleri çok büyük bir profesyonellik içerisinde sağlamaktadır.

Özellikle arşiv dosyaları düzenine uygun ve hiçbir karmaşaya izin vermeyecek bir şekilde yürütülmedir.

Ofis taşımacılığı konusunda hizmet vermekte olan firmalar, alınan talebe uygun olarak bir çalışma dosyası hazırlamaktadır. Yapılacak işe ait detaylar yapılan ön fizibilite çalışmasıyla bu dosyaya adım adım işlenmektedir. Ortaya çıkartılan rapora uygun olarak araç temini, personel sayısı ve taşımanın yapılacağı gün ve saatler bir bir işlenerek belli bir plan oluşturulmaktadır.

YouTube video

Ofis Taşıma

Ofis taşıma konusunda sizler gelen talep en hızı şekilde planlandıktan sonra taşınacak yeni adres bilgisi alınır ve belirlenen gün ve saat aralıklarında nakliyat personelleri eşyaların de- montaj işlemlerine koyulur.

Tüm mobilyaların parçalara ayrılması tamamlandıktan sonra paketleme işlemlerine başlanır. Bu işlem kendi arasında bazı farklılıklara sahip olmaktadır. Doğru ambalajlama için en başta eşyalara kendi arasında gruplara ayrılır ve doğru bir şekilde paketlenerek son işlem olarak tek tek anlaşılır bir biçimde etiketlenir.

BU sayede hani paket içerisinde kimin, ne gibi bir eşyası bulunduğu kolayca takip edilmiş olur.

Çolakoğlu evden eve nakliyat
Çolakoğlu evden eve nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, eşyaların özel olarak ambalajlanmasının ardından özel nakliyat araçları ile taşınması ile devam eder. İşte bu taşıma süresince araç bakımları gerekli ruhsatlar ve yetki belgelerinin eksiksiz olması büyük bir önem taşır.

Yol boyunca taşınır durumdaki eşyalar büyük bir risk altındadır. Araç içi devrilmeler, aracın kaza yapması gibi farklı riskler bir arada bulunmaktadır. Bu gibi olumsuzlukları göz önünde bulundurmakta olan firmalar, genel olarak sigorta acente hizmeti sunmaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan sigorta hizmeti, müşterinin eşyalarına herhangi bir zarar gelmesi halinde ortaya çıkan mağduriyeti gidermek için var olmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Hangi Bölgelere Hizmet Verilir?

Başta Kadıköy olmak üzere İstanbul ve hatta tüm Türkiye geneline anlaşılan ücret üzerinden ofis taşımacılığı hizmeti sunulmaktadır.

Kadıköy ofis taşıma şirketleri

Kadıköy ofis taşıma şirketleri içerisinden sizleri menün edecek seçenekleri değerlendirmeye alırken ekspertiz hizmeti sunup sunmadığına mutlaka dikkat ediniz. Firmamızın tüm taşımacılık videolarını da YOUTUBE sayfamızı tıklayarak izleyebilirsiniz.

Site Haritası