Kadıköy ofis taşımacılığı, bu bölgede çokça talep gören bir işlemdir. İşyeri sahipleri, farklı sebeplerden ötürü adres değişikliğine giderler. Bu durumda ise her daim uzman bir ofis nakliyesi firmasından yardım almak isterler. Zaten ofis eşyalarınızı taşımak için uzman bir nakliye şirketinden yardım almanız şarttır. Aksi halde bu süreç sizin için inanılmaz zor hale gelir. Kadıköy ofis nakliyesi için sorunsuz ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak bu konuda profesyonelce hizmet veriyoruz. 

Kadıköy Ofis Taşımacılığı Şirketleri

IMG 20240209 WA0156 7

Kadıköy ofis taşımacılığı şirketleri konulu araştırmalarınızda çok sayıda firmaya rastlayabilirsiniz. Elbette ki bu firmalardan dilediğinizi tercih etme konusunda da tamamen özgürsünüz. Ancak tercihiniz her daim uzman bir firma olmalıdır. Zira ofis nakliyesi işlemi ciddi anlamda zordur. Bu işlemi zaten kendi başınıza gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Tek yapmanız gereken, alanınının iyisi olan bir adrese ulaşmanızdır. 

Biz, Kadıköy ofis taşıma şirketleri arasında daima ön planda olan bir firmayız. Amacımız, sizlere bu konularda kaliteli ve kesintisiz hizmetler sunmaktır. Bizimle iletişime geçerek ofis eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. 

Kadıköy Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Sigortalı Kadıköy Ofis Nakliyesi Şirketi Avantajları

✅ Sigortalı Nakliyat Hizmeti:Sözleşmeli Taşıma Hizmeti
✅ Asansörlü Taşımacılık:Vinçli Asansörlü Taşıma Hizmeti
✅ Firma Vergi Levhası Bulundurma:Kurumsal Şirket Olmanın Göstergesi
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Yetkili Mecralarca Onaylı Firma

En İyi Kadıköy Ofis Taşımacılığı Firması

ofis tasima kigili 2

En iyi Kadıköy ofis taşımacılığı firması aramalarında, Çolakoğulları Nakliyat firmamız her daim ön plana çıkmaktadır. Biz, bu işi yarım asrı aşkın bir süredir profesyonel seviyede gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar binlerce sayıda memnun müşteri edinmeyi de başardık. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmamız ve uzman personel kadrosu görevlendirmemiz sayesinde, sorunsuz bir hizmet sürecini mümkün kılmaktayız.

Siz de tercihinizi bizden yana kullandığınızda, kaliteyi elde etmiş olursunuz. Bize sabit telefon numaralarımızdan kolayca ulaşmanız mümkündür. Ayrıca instagram adresimizden de yine bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma Firmasının Özellikleri

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

Kadıköy Ofis Nakliyesinde Ofis Eşyası Paketleme Hizmeti

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.27 2

Kadıköy ofis nakliyesinde ofis eşyası paketleme hizmeti veren bir firmayız. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak, şehirlerarası ofis taşımacılığı işlemlerimizde dahi paketleme hizmeti sağlıyoruz. Ofis eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması bizim için çok önemlidir. Bunu mümkün kılmak için de sizlere kesintisiz olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. 

Uzman personellerimiz, öncelikle adresinize gelmekte ve incelemeler yapmaktadır. Bu süreçlerin sonrasında, sizlerin onayını almamızla birlikte de çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu esnada, uzman personellerimiz tüm ofis eşyalarınızı gruplandırıp sonra da paketlemektedir. Paketlenen ofis eşyalarınız, hiçbir şekilde zarar görmezler. Bu da sorunsuz bir ofis taşıma işlemini sağlamamıza kapı açar. 

Sizlerden Gelen Sorular

Kadıköy Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Kadıköy ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Kadıköy Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Kadıköy ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Kadıköy Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Kadıköy ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Kadıköy Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız Kadıköy ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Kadıköy Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Kadıköy ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası