Ev taşımacılığı hizmetleri son yıllarda bir sektör haline gelmiştir. Evden eve nakliye hizmetlerini kesintisiz bir şekilde devam ettiren çok firma vardır. Ve bunlarda zamanla bu süreklilik ile birlikte profesyonel ve tecrübe kazanmıştır. Bu sayfamızda her konuda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat Şirketlerin Özellikleri Nelerdir?

profesyonel ev tasima sirketleri 1
Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat sektöründe profesyonel firma bulmak kolay değildir. Profesyonellik özelliğine sahip olmak pek kolay değildir. Çolakoğulları nakliyat firması bu özelliğe sahip olan ender firmalarında başında gelmektedir. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi merkezi iller olmak üzere Türkiye’nin her yerinde kendini en iyi şekilde ortaya çıkaran firmalarda bulunmaktadır.

 İstanbul’un en iyi nakliyat şirketleri ile ilgili araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırmalarda profesyonel taşıma şirketlerinin birçok özellikleri gözler önüne serilmiştir. Peki bu özellikler nelerdir?

Planlı ve programlı bir alt yapı ile hizmetlerini sunmak

Müşteri memnuniyetine önem vererek harekey etmek

Her firmanın bir planı dışında yedek bir planının daima aktif halde bulundurması

Hizmet sektöründe olduğunu unutmadan en kaliteli hizmetini sunmayı hedeflemesi

İşte yukarıdaki bu özellikler nakliyat firmalarına profesyonellik sıfatını kazanmalarını sağlamaktadır.

Ev Taşıma Lojistik Sektörüne Göre Çok Farklıdır

Ev taşımacılığı hizmetleri sunan firmalar ile lojistik firmaları arasında dağlar kadar fark vardır. İki hizmet dalı da aynı kategoriye girse bile birbirinden çok çok farklıdır. Lojistik hizmetleri ile ev taşıma hizmetlerini aynı kategoride tutmamalıyız. Çolakoğulları ailesi olarak bu alanda her zaman müşterilerimizi bilinçlendirmiş bulunmaktayız.

Nakliyat firmaları her konuda dikkatli bir şekilde hareket etmek zorundadır. Paketleme ve taşıma konusunda en ufak sorun yaşanmadan hizmetlerini sistemli bir şekilde yürütmelidir. Profesyonel paketleme işlemlerini profesyonel elemanları ile gerçekleştirmelidir.

Ev Nakliyesinde Sigortalı Taşıma Hizmetleri

Sigortası ev nakliyesi en çok sorun oluşturan hizmet alanıdır. Nakliye hizmetlerinde firmaların çalıştırdıkları personeller tarafından yapılan en ufak hatada ev eşyalarına zarar gelebilmektedir. Bu da doğal olarak sorun teşkil etmektedir. Birçok nakliyat firması taşıma sigortası yapmaktadır. Bu konuda araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz.

Çolakoğulları ailesi olarak; sizlere her fırsatta en iyi şekilde hizmetlerimizi sağlamaya çalışmaktayız. İnstagram yada direkt foto galeri bölümüne girerek hizmet süreçlerimizi inceleyebilirsiniz.

Site Haritası