Türkiye’de evden eve taşımacılık alanında birçok konuda sizlere bilgi sunmaktayız. Ev taşımacılığı süreçlerinde insanlar eşyalarının nasıl ve ne şekilde paketlenip taşındığını merak etmektedir. Bu konuda araştırma yaparak çok yorucu bilgiler de çıkabilir. Örneğin; yatak ve koltuk paketleme taşıma yolları ile ilgili araştırmalarda yapabilirsiniz. Özellikle bayanların en hassas olduğu noktalardır. Yatak ve koltukların düzgün bir şekilde paketlenip taşınmasını isterler.

Koltuk Ambalajlama ve Nakliye Yolları

Koltuklar çeşitlilik göstermektedir. Kimi koltuklar sökülüp takılabilen olduğu gibi kim koltuklarda tek parça halinde paketlenip taşınmak zorunda olabilir. Bu konuda profesyonel olan Çolakoğulları nakliyat firması sizlere gerekli desteği en iyi şekilde sunmaktadır. Peki Koltuk Paketlemesi ve Taşıması Nasıl Yapılır?

Koltuklarınız firmamızın profesyonel elemanları tarafından önce streç yapılarak hijyenik bir zemin hazırlanıyor. Daha sonra koltukların taşıma esnasında darbeye karşı önlem almak adına kalın baloncuklu malzemelerle paketlenmektedir. Paketlenen koltuk tekrar streç yapılarak paketlemesi sağlamlaştırılıyor. Böylece taşıma esnasında açılma ve kirlenme gibi durumlara karşı önlem başarılı bir şekilde alınıyor.

Yatak Ambalajlama ve Taşıma Yolları

Yatak taşıma işlemlerinde müşterlerimiz çok çok hassastır. Çünkü sonuç itibari ile temizlenmesi zor olan ve üzerinden yattığımız vücudumüzün değdiği eşyalarımızın biridir. Bu yüzden bu konuda çok titiz olmak gerekiyor. Firmamız yatak paketleme işlemelerinde;

Yatak paketlemesinden önce personellerimizin ellerinde eldiven bulunuyor.

Yatak temiz bir zemin üzerine alınarak önce streç film ile her yeri kapanacak şekilde paketleniyor.

Toz ve kire karşı önlemler alındıktan sonra taşıma esnasında zarar görmemesi adına baloncuklu malzeme ile paketlenerek hazır hale getiriliyor.

Taşıma esnasında sürtme çekme gibi olaylar firmamız tarafından yapılmamaktadır. Bu konuda dikkati bir şekilde davranmaktayız.

Tüm Eşyalarınız Sıfır ve Kaliteli Paketlenmektedir

yatak paketleme tasima
Yatak Paketleme

Firmamız tarafından tüm eşyalarınıza verdiğimiz önemi koltuk ve yatak gibi ağır parçalara da vermekteyiz. Ekiplerimiz her türlü tedbirileri alarak sistemli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize taşıyoruz. Ekiplerimiz profesyoneldir. Özel Vip araçlar eşliğinde eşyalarınızı taşımaktayız. Firmamızın yapmış olduğu paketleme işlemleri ile ilgili olarak ; İnstagram veya firmamızın paketleme sayfasına giriş yapabilirsiniz. Diğer tüm konular dahil olmak üzere firmamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Site Haritası