Plastik Kutu: Ev taşımacılığı yapılırken insanların özel ve hassas cam eşyalarının karton koli yerine özel tasarlanmış plastik malzemeye denir.

Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetlerinde özel cam eşyaların profesyonelce ve kırılma riskini %90 ortadan kaldıran bu sistem ile artık ürünleriniz güvenli bir şekilde taşınabilecek pozisyona getirilmiştir. Profesyonel evden eve nakliyat firmalarının yoğun talepleri ve müşterilerin de talepleri doğrultusunda kiralama hizmetlerimizde mevcuttur.

Plastik Taşıma Kutusu Ülkemizde İlk Kullanan Evden Eve Nakliyat Şirketiyiz.

ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat ltd şti.
PLASTİK KUTU/ADETGÜNLÜK /ADET FİYATIAYLIK/ADET FİYATI
1 Adet Plastik Kutu 50 TL30 TL
10 Adet Plastik Kutu 45 TL25 TL
20 Adet Plastik Kutu 40 TL20 TL
30 Adet Plastik Kutu 35 TL15 TL
40 Adet Plastik Kutu 30 TL10 TL
50 Adet Plastik Kutu 25 TLTEKLİF AL
Plastik Taşıma Kutusu Kiralama Ücretleri

Plastik Kutunun Avantajları Nelerdir?

  • Kullanışlı olması
  • Yıkanabilir ve tekrar hizmete sunuluyor.
  • Boyuttan dolayı taşınabilir.
  • Kiralama özelliği vardır.
esyadepolama 3
Ev Taşımacılığında Plastik Kutu Kiralama

Son yıllar ülkemizde tüm nakliyat firmaları tarafından ilgi gören bir paketleme aracıdır. Ev taşımada plastik taşıma kutusu büyük bir önem arzetmektedir. Müşteriler tarafından da büyük bir tercih odağı olmuştur. Eviniz taşındığında zaman hemen firmamızdan talep edebilirsiniz. Plastik taşıma kutularını kiralık alabilirsiniz.

Ev Taşımada Plastik Kutu Kiralama Fiyatları

Minimum AdetKaç Günlük KiralamaFiyat
10 Kutu5 Gün400 TL
20 Kutu5 Gün700 TL
30 Kutu5 Gün900 TL
Plastik Kutu Kiralama Ücretleri

Plastik Nakliyat Kutusu Kiralanıyor Mu?

plastik tasima kutulari
Ev Taşıma Plastik Taşıma Kutusu

Genel olarak; birçok yerde bu hizmet yeni başladı. Firmamız bu konuda sizlere profesyonel anlamda hizmet verebilir. İstediğiniz miktarı ve adresi bize iletmeniz yeterli olacaktır. Firmamız size sıfır temiz taşıma kutularını adresinize kadar getirmektedir. Sizden ilk başta ufak bir kapora alarak kolileri size teslim etmektedir. Evden eve nakliye işlemleriniz bittiğinde firmamızı arayarak bilgi verebilirsiniz. Bizler hemen gelip tüm boşaltılan kolileri geri almaktayız. Geri aldığımızda ödemenizi yapabilirsiniz

Ev Taşımacılığında Plastik Nakliye Kutunun Önemi Nedir?

Ev taşımacılığı hizmetlerinde plastik kutu çok önemlidir. Daha önceleri karton koliye konulan cam eşyaları ne yazık ki; kırılabiliyordu. Burda plastik kutular sayesinde cam eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Örnekleri https://www.colakogullari.com.tr/videolarimiz adresinden yada instagram hesabımızdan da inceleyebilirsiniz.

Şirketimiz sizlere her konuda gerekli desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. İstediğiniz miktarı sipariş edebilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat kalitesi ile evinizi profesyonelce taşıtabilirsiniz. Sizler hiç bir şeye karışmayın. Her şeyi bize bırakabilirsiniz. Firmamız cam eşyalarınızdan giysilerinize kadar paketleme ve taşıma hizmetini sizlere sunabilir.

Plastik Taşıma Kutuları Temiz Mi?

Plastik taşıma kutuları her zaman temizdir. En büyük özelliği; pislik yapışmamaktadır. Bu konuda, firmaların da yoğun dikkati sonucunda temiz hijyenik bir nakliye alabilirsiniz. Çolakoğulları ailesi olarak; sizlere plastik kutuları getirdiğimiz zaman dezenfekte işlemlerini gerçekleştirerek getirmekteyiz.

Ev Nakliyesinde Plastik Taşıma Kutusu Kaç TL?

Ev nakliyesinde plastik nakliye kutusunda fiyatlar değişmektedir. Bir plastik taşıma kutusunun kiralama fiyatı 40 TL’DİR. Daha detaylı ve ayrıntılı bilgileri firmamızın ana sayfasından da takip edebilirsiniz. Hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde işinizi çok kolaylaştırmaktadır. Ev taşımada plastik taşıma kutusu ile ilgili işlemlerinizi bu sayfamızdan yapabilirsiniz.

Site Haritası