Ev taşımacılığı pek çok açıdan sorunlu bir süreç olabilir. Hepimiz, taşınırken eşyalarımızın sağlam şekilde yeni eve ulaştığından emin olmak isteriz. Bu da sigortalı ev taşımacılığı konusunu önemli kılıyor. Biz de bu yazımızda, ev nakliyesinde sigorta nedir, ev taşımacılığında hasar sonrası sigorta süreçleri ve evden eve nakliyatta sigorta neleri kapsıyor gibi sorulara cevap vereceğiz.

Sigortalı Ev Taşımacılığı, Ev Taşımacılığında Hasar Sonrası Sigorta Süreçleri

Sigortalı Ev Taşımacılığı

Günümüzde insanlar hiç olmadığı kadar çok taşınıyorlar. Artık evlerimizde daha önce hiç olmadığı kadar eşya var ve bu durum, eşyalarımızı güvenli şekilde taşımamızı gerektiriyor. Hiç kimse televizyonunun kutudan paramparça çıkmasını istemez ve bu sebeple ev nakliye şirketleri sigortalı ev taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerinde, isterseniz tüm eşyalar, isterseniz sadece sizin seçtiğiniz eşyalar sigortalanır. Taşıma şirketinden kaynaklı herhangi bir sorun olması durumunda ise zararınız karşılanır.

Çolakoğulları, ev nakliyesinde sigorta ile size profesyonel ev taşıma hizmeti sunar. Sektörün en önde gelen firmalarından olan Çolakoğulları, tüm eşyalarınızı güvenle paketler, taşır ve sağlam şekilde yeni evinize götürür.

Bahçelievler evden eve nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat

Ev taşırken bazı durumlarda eşyalar, kısmen ya da tamamen kullanılmaz hale gelebilir. Ev taşıma şirketiniz tecrübeli ve profesyonel değilse, bu sebeple çok sorun yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ev taşıma işini verdiğiniz firmayı iyi araştırmalı ve uzman bir ekiple çalışmalısınız.

Çolakoğulları 60 yıla yaklaşan ev taşıma, depolama ve lojistik tecrübesi ile her türlü ev eşyası taşıma işinde her zaman yanınızda. Çolakoğulları, bütün ev taşıma işlemlerinizi sigortalı evden eve nakliyat programı çerçevesinde gerçekleştirir ve siz degözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Az öne değindiğimiz gibi eşyalarımız taşınırken istemeden de olsa zarar görebilir. Ev nakliyesinde sigorta hizmeti alarak bu zararların karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Peki, evden eve nakliyatta sigorta neleri kapsıyor bir bakalım.

Evden Eve Nakliyatta Sigorta Neleri Kapsıyor ?

Pek çok firma size sigortalı ev taşımacılığı hizmeti verdiğini iddia eder, fakat bu firmaların çoğu anlaşma içerisinde kendilerinden kaynaklı neredeyse hiçbir madde bulundurmaz. Bu da eşyalarınız zarar görse bile, zararınızı tazmin etmenizi çok çok zorlaştırır. Çolakoğulları, beyaz eşyalarınızdan, cam eşyalarınıza, mobilyalarınızdan kıymetli eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşır.

Evden Eve Nakliyatta Sigorta Neleri Kapsıyor

Çolakoğulları, sigortacılık sektöründe lider konumda bulunan ALLIANZ Sigorta ile iş birliği içindedir. Böylece Çolakoğulları, ev nakliyesinde sigorta işlemini tüm eşyalarınızı kapsayacak şekilde yapar. ALLIANZ Sigorta her türlü eşyalarınızı güvenle taşımamızı sağlar.

Evden Eve Nakliyatta Sigorta Süreçleri

Evden eve nakliyatta sigorta için farklı seçenekler mevcuttur. İsterseniz, tüm eşyalarınızı isterseniz bazı eşyalarınızı sigortalayabilirsiniz. Sigorta işlemi öncesi, sigortalatmak istediğiniz eşyaların bir listesini yapın. Ardından çeşitli firmaları arayıp, sigorta süreçlerini sorun ve çok karmaşık ya da aşamalı bir süreç varsa dikkatli olun. Bazı firmalar, sigorta yaptıklarını söylese bile hasar sonrası sigorta süreçlerinde size destek olmaz. Doğru firmayı bulmak için iyice araştırma yaptıktan sonra sigortaladığınız eşyaları taşıyabilirsiniz.

DİKKAT!
Firmanıza mutlaka hasar sonrası sigorta süreçleri ile ilgili danışın. Bu konuda net, doğru ve açık bilgi alın. Sigortalı evden eve nakliyat sürecinin en önemli parçası hasar sonrası sigorta süreçleridir.

Çolakoğulları, üstün kalitesi ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla uzun yıllardır sektörde lider konumdadır. İlk olarak, sigortalı ev taşımacılığı konusunda gerek taşıma öncesi gerek hasar sonrası sizleri her konuda bilgilendirir. Ardından, koşulsuz müşteri memnuniyeti politikası ile tüm mağduriyetlerin önüne geçer.

Neden Çolakoğulları?

Sigortalı Evden Eve Nakliyat✅Profesyonel Nakliyat Hizmetleri
✅K3 Yetki Belgesi 2022✅Allianz Sigorta İşbirliği
Hasar Sonrası Koşulsuz Destek✅Kapsamlı Sigorta
✅1956’dan Beri Ev ve Ofis Taşımacılığı  ✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesi

Ev Taşımacılığında Hasar Sonrası Sigorta Süreçleri

Ev eşyası taşınmasında, sigorta süreci kadar hasar sonrası süreçler de önemlidir. Zaten sigortalı ev eşyası taşımanın birinci nedeni, oluşabilecek hasarlardan eşyaları korumaktır. İyi bir firma size süreç boyunca destek olur ve sorularınıza içten bir şekilde net cevaplar verir.

Çolakoğulları gibi tecrübeli ve profesyonel firmalarda hasar sonrası sigorta süreci aşağıdaki gibi gelişir:

  • Hasar tespiti yapılır.
  • Eşyanın cinsi kaydedilir.
  • Gerekli prosedürler yürütülür.
  • Güvenilir bir sigorta şirketi yoluyla zararınız karşılanır.

Ev Taşımacılığında Hasar Sonrası Sigorta Süreçleri çok karmaşık olan firmalardan uzak durmanızda fayda var. Bu firmalar genelde kendilerinden kaynaklı zararların sorumluluğundan kaçmak için sigorta sürecini karmaşıklaştırır. Halbuki evden eve nakliyatta sigorta, firmanın kendisinden kaynaklı zararı olabildiğince çabuk karşılaması için mevcuttur.

Sigortalı evden eve nakliyat süreçlerimiz ile ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Çolakoğulları Facebook
Çolakoğulları Instagram
Site Haritası