Günümüzde birçok firma farklı nedenlerden dolayı ofislerini taşımaktadır. Son yıllarda uluslararası ofis taşımacılığı ise artış göstermektedir. Şirketler, kendilerine daha cazip fırsatlar sunan farklı ülkelere taşınmaktadır. Doğal olarak da uluslararası şirket taşımacılığı ya da uluslararası ofis eşyası nakliyesi gibi hizmetler de ön plana çıkmaya başlamıştır. Siz de uluslararası ofis taşımacılığı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, işte bilmeniz gereken bazı ipuçları.

Uluslararası Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uluslararası ofis eşyası nakliyesi ne kadar kolay gibi görünse de aslında çok katmanlı bir iştir. Ofis taşımak, bir şirketin kalbini taşımaktır. Dolayısıyla, ofis taşıma işini çok önceden planlamalı ve her detaya dikkat etmelisiniz.

Taşınmadan 5-6 ay önce

Uluslararası Ofis Taşımacılığı

Uluslararası ofis mobilyaları taşıma işinden en az 5-6 ay önce, mevcut kira kontratını gözden geçirin. Taşınmanıza engel olan maddeler varsa bunları tespit edin düzenleyin. Ardından ofis taşıması için bir ekip kurun ve görevleri belirleyin. Mevcut ofisi eski halinde bırakmak için planları yapın.

Daha sonra bütçenizi belirleyin ve uluslararası ofis nakliye firmaları ile iletişime geçin. En az 3 teklif alın. Bir kontrol listesi hazırlayın ve çalışanları bilgilendirin. Son olarak envanter çıkarın ve yeni ofise tüm eşyaları sığdıracağınızdan emin olun.

Çolakoğulları, uluslararası şirket taşımacılığı konusunda ülkemizdeki en iyi firmalardan birisidir. Üstün hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen politikası, Çolakoğullarını ön plana çıkarmaktadır. Uluslararası ofis eşyası nakliyesi gibi prosedürü bol ve ciddi organizasyon gerektiren bir sektörde, her türlü sorununuza çözüm sunar.

Taşınmadan 6 Ay Önce Yapılması Gerekenler

Kira kontratını gözden geçirin. 🧧

Taşınma ekibi kurun. 🐱‍🏍

Bütçe belirleyin. 👀

Nakliye firmaları ile iletişime geçin. 🚚

Kontrol listesi hazırlayın. ✅

Envanter çıkarın. ✍

Taşınmadan 3-4 ay önce

uluslararası şirket taşımacılığı

Taşınma tarihini netleştirin. Taşınma planlarınızı somutlaştırın. Daha sonra taşınma tarihini çalışanlara ve o anki ofis sahibinize iletin. Müşterilerinizi ve partnerlerinizi bilgilendirin. Uluslararası ofis nakliye firmaları arasından seçiminizi yapın.

Taşınmada kullanacağınız malzemeleri toplayın. Fazla eşya ya da malzeme varsa bağışlayın ya da eşya depolama hizmeti alın. Uluslararası şirket taşımacılığı hizmeti aldığınız firmanın eşya depolama hizmeti varsa, bu konuyu konuşun.

Çolakoğulları hem uluslararası ofis eşyası nakliyesi hizmeti verir hem de ofis eşyası depolama hizmeti sunar. Çolakoğulları ile çalışırsanız, istediğiniz tüm eşyalarınızı güvenle taşırsınız. Fazla eşyalarınızı ise ihtiyacınız olduğunda kullanmak üzere çok kolay şekilde depolarsınız.

Taşınmadan 3-4 Ay Önce Yapılması Gerekenler

  • Tarihi netleştirin.
  • Planı somutlaştırın.
  • Çalışanları ve müşterileri bilgilendirin.
  • Yardımcı malzemeleri alın.
  • Eşya depolama yapın.

Taşınmadan 1-2 ay önce

 uluslararası ofis eşyası nakliyesi

Yeni ofis için zemin planı çıkarın. Telefon, ısınma, su, elektrik gibi temel ihtiyaçların kesilme ve yeni ofiste açılma işlemlerini planlayın. Yeni mobilya ya da ekipman ihtiyacı varsa, bunları satın alın. Taşınacak malzemeler için bir etiketleme yöntemi belirleyin. Herkesi bu etiketleme yöntemini kullanacağından emin olun. Çok gerekli olmayan eşyaları paketlemeye başlayın.

Yeni ofisi kontrol edin. Verileri yedekleyin. Adres değişikliği işlemlerine başlayın. Taşınma ekibi ile son detayları görüşün. Teknolojik cihazların hızlı şekilde sökülüp tekrar bağlanacağından emin olun. Fazla eşyalarınız için bir depo kiralayın.

Çolakoğulları yarım asrı aşkın tecrübesi ile ofis eşyası depolama konusunda sektörde lider pozisyonda bulunmaktadır. Çolakoğulları size yüksek kalitede uluslararası ofis mobilyası taşıma hizmeti sunar. Eşyalarınızı, temiz, ısı ve nem kontrolü yapılan, güvenlikli depolarda sizin için korur. Uluslararası ofis nakliye süreçleri ile ilgili ofis taşımacılığı ana sayfamız üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

Taşınmadan 1-2 Ay Önce Yapılması Gerekenler

1. Adım

Yeni ofisin zemin planını çıkarın.

2. Adım

3. Adım

4. Adım

5. Adım

Taşınmadan 1 gün önce ve Taşınma Günü

uluslararası ofis taşımacılığı

Taşınmadan önceki gün artık son kontrolleri yapın. Paketleme ve etiketleme işlemlerini bitirin. Eski ofise son bir kez göz gezdirin. Eksik ya da hatalı bir durum varsa bunu fark etmeniz çok kolay olur. Taşınma günü sadece ofiste bulunmanız yeterli. Çünkü Çolakoğulları, tecrübesi ve profesyonel ekibi ile, uluslararası şirket taşımacılığı konusunda en üstün hizmeti sunar. Böylece diğer resmi işlemleri halletmeniz de kolaylaşır.

Size sadece taşınan eşyalarınızı zevkle izlemek kalır.

Taşınmadan Sonra

Uluslararası Şirket Taşımacılığı

Tüm paketleri açın ve önce teknolojik sistemleri kurun. Adres değişikliklerinin doğru olup olmadığını kontrol edin. Siz Londra’daki ofisinize posta beklerken postanın Tekirdağ’a gitmesi pek hoş olmaz. Bütün çalışanların eşyalarının tam ve doğru olduğuna emin olun.

Uluslararası Şirket Taşımacılığı

<strong><mark>Uluslararası Şirket Taşımacılığı</mark></strong>
<strong>uluslararası ofis taşımacılığı</strong>
<strong>Uluslararası ofis eşyası nakliyesi</strong>
Ofis Kolileme ve Taşıma
Maslak ev tasima hizmetleri
Evden Eve Nakliyat Paketleme ve Toplama
ev tasima dikkat

Çolakoğulları, tüm bu zorlu süreçte her zaman sizin yanınızdadır. Ülkemizde uluslararası şirket taşımacılığı konusunda tecrübeli olan nadir firmalardan birisidir. Çolakoğulları bu tecrübesini kullanarak uluslararası ofis taşımacılığı işini kolaylaştırır. Böylece siz de diğer tüm işlemleri halledebilirsiniz. Uluslararası ofis eşyası nakliyesi hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Çolakoğulları Facebook
Çolakoğulları Instagram
Site Haritası